top of page

Об'єкти приватизації державної власності Чернівецької області

Інформаційне повідомлення

Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій  області

 Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській,

Чернівецькій та Тернопільській  областях

про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами

об’єкта малої приватизації – об’єкта незавершеного будівництва  - школи (60323, вул. О.Кобилянської,6, с.Слобода, Новоселицький р-н., Чернівецька обл.)

 

1).Інформація про об’єкт приватизації.

Назва об’єкта: об’єкт незавершеного будівництва - школа

Місцезнаходження об'єкта: 60323, вул. О.Кобилянської,6, с.Слобода, Новоселицький р-н., Чернівецька обл.

Відомості про об'єкт: Об’єкт незавершеного будівництва представляє собою незавершений будівництвом об‘єкт, який знаходиться в центральній частині села Слобода, поруч розташовані будівлі сільської ради і місцевого клубу (будинку культури), між вулицями Т.Шевченка та О.Кобилянської (дороги загального користування з твердим покриттям). Об‘єкт незавершеного будівництва – школа складається з недобудованих будівель школи (загальна площа забудови - 1850,45 кв.м) та котельні (загальна площа забудови - 150,8 кв.м).

Балансоутримувач: відсутній.

Рівень будівельної готовності школи – 5%.

Рівень будівельної готовності котельні – 49%.

Відомості про земельну ділянку:  відсутні.

Обтяжень на земельну ділянку немає.

Фотографічне зображення об’єкта додається в ЕТС.

 

2). Інформація про аукціон.

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону:  23.04.2021.

Після опублікування інформаційного повідомлення електронна торгова система автоматично встановлює для кожного електронного аукціону час його проведення.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

 

3). Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта.

Приватизація об’єкта приватизації здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №432 (зі змінами).

 Покупець об’єкта приватизації має відповідати вимогам, передбаченим статтею 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

           

 

 

Стартова ціна об'єкта приватизації для:

- аукціону з умовами – 313 483.00 грн. (без урахування ПДВ);

- аукціону із зниженням стартової ціни -  156 741.50  грн. (без урахування ПДВ);

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 156 741.50  грн. (без урахування ПДВ).

 

Розмір гарантійного внеску для:

- аукціону з умовами –31 348.30 грн. (без урахування ПДВ);

- аукціону із зниженням стартової ціни – 15 674.15  грн. (без урахування ПДВ);

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 15 674.15  грн. (без урахування ПДВ).

Розмір реєстраційного внеску: 1200.00 грн.

На остаточну ціну продажу нараховується ПДВ.

 

Умови продажу об'єкта приватизації:

     Покупець від дати переходу права власності на об’єкт  приватизації має забезпечити:

-  завершення будівництва об’єкта протягом 5 років з дня підписання договору купівлі-продажу.

            - дотримання вимог Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

-  компенсацію вартості послуг суб’єкта оціночної діяльності, за проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації (договір від 02.12.2020 №77/11) на рахунок органу приватизації, який буде зазначений в договорі купівлі-продажу в сумі 8000,00 грн. протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу об’єкта.

 

4). Додаткова інформація.

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній та іноземній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків гарантійних внесків, реєстраційних внесків потенційних покупців та проведення переможцями аукціонів розрахунків за придбані об'єкти:

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами:

у національній валюті:

 

Рахунок для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних покупців та проведення переможцями аукціонів розрахунків за придбані об’єкти:

Одержувач: РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях

р/р UA698201720355549001001142097

ЄДРПОУ 42891875

Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м. Київ

Призначення платежу: (обов'язково вказати за що та від якого об’єкта надійшли кошти).

 

Рахунок для внесення операторами електронних майданчиків гарантійних внесків:

Одержувач: РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях

р/р UA488201720355219001001142097

ЄДРПОУ 42891875

Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м. Київ

Призначення платежу: (обов'язково вказати за що та від якого об’єкта надійшли кошти).

 

в іноземній валюті:

 

Receiver: The Regional office of the State Property Fund of Ukraine in Ivano-Frankivsk, Chernivtsi and Ternopil regions.

Address: 48 Vasyliyanok Street, Ivano-Frankivsk, Ukraine

Enterprise code 42891875

Currency of account EUR, USD

Account number UA053223130000025209000000058

Bank of receiver: Joint-Stock company “State Export Import Bank of Ukraine”

Address: 127 Antonovycha Street, Kyiv, Ukraine

Bank code 322313

SWIFT: EXBSUAUX

Purpose of payment: (please, indicate without fail the purpose of payment).

 

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків (посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора, на якій зазначені реквізити таких рахунків): https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Час і місце проведення огляду об’єкта: ознайомитися з об’єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю  з 8-00 до 15-45 за місцем його розташування за адресою: Новоселицький р-н., с.Слобода, вул. О.Кобилянської,6.

Найменування організатора аукціону – Регіональне відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях,  м. Івано-Франківськ, вул.Василіянок,48, адреса  веб-сайту- http://www.spfu.gov.ua/ua/regions/chernivtsi.html.

Контактна особа Ярмистий Василь Іванович. Телефон для довідок: (0372 51-86-60. Адреса електронної пошти: akciya_77@spfu.gov.ua.

 

5). Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Дата і номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації: наказ Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях від 17.03.2021 №50 «Про затвердження протоколу  засідання  аукціонної комісії з продажу об’єкта малої приватизації та умов продажу об’єкта малої приватизації - об’єкта незавершеного будівництва – школи».

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі: UA-AR-P-2018-07-26-000150-3.

Період між аукціоном:

- аукціон з умовами - аукціон із зниженням стартової ціни: 35 календарних днів;

- аукціон із зниженням стартової ціни - аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:  35 календарних днів.

 

Крок аукціону для:

- аукціону з умовами –3134.83 грн.;

- аукціону із зниженням стартової ціни -  1567.42  грн.;

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій -1567.42  грн.

Місце проведення аукціону: аукціони будуть проведені в електронній торговій системі «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор).

 

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

bottom of page