Проекти рішень сесій 2021

13. 01. 2021 р.
12. 02. 2021 р.
12. 03. 2021 р.
07. 04. 2021 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ Х ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІII СКЛИКАННЯ

1. Про план роботи міської ради на ІІ півріччя 2021 року.

2. 

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на 2022 рік.

4. 

5. Про внесення змін  та доповнень до  Положення  про відділ економічного розвитку, інвестицій та закупівель апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, затвердивши його в новій редакції.

6. Про внесення змін  та доповнень до Положення про відділ організаційно-інформаційної роботи, розгляду звернень громадян, звітності, контролю та архівної справи апарату виконавчого комітету Новоселицькоїміської ради, затвердивши його в новій редакції

7. Про призначення Раци  М.О. директором Комунального  закладу  «Дитячо-юнацька спортивна школа» Новоселицької міської ради Чернівецької області.

8. Про призначення  Наталію Бота на посаду завідуючої  Комунального підприємства "Центральна районна аптека №26" Новоселицької міської ради Чернівецької області.

9. Про затвердженняПоложення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

  ПОЛОЖЕННЯ про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

10. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа».

    Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг»  Новоселицької міської ради матеріальних цінностей.

11. Про клопотання КП «Новоселицька міська тепломережа» В. Агратіна.

12. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей.

13. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради, що підлягають приватизації в 2021 році 

14. Про зміну в договорі оренди майна Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

15. Про управління комунальними підприємствами Новоселицької міської територіальної громади (щодо утворення та функціонування наглядових рад та забезпечення доступу до інформації про діяльність суб’єктів господарювання).

   Критерії,відповідно до яких утворення наглядової ради комунального підприємства, заснованого за рішенням Новоселицької міської ради, є обов’язковим.

16. Про затвердження  Положення про порядок закріплення майна Новоселицької міської територіальної громади на праві господарського відання або оперативного управління.

17. Про передачу майна фінансовому відділу Новоселицької міської ради.

18. Про передачу майна Комунальній установі «Центр ПРПП».

19. Про питання оренди майна комунальної власності Новоселицької міської територіальної громади.

20. Про внесення змін до рішення Новоселицької міської ради від 23.03.2018р. № 3/14«Про затвердженняПоложенняпроконкурсний відбірсуб'єктівоціночноїдіяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальноївласностіНовоселицької міської ради та виконавців робіті зземлеустрою».

21. Про надання згоди на передачу в оренду об’єктів комунальної власностіНовоселицької міської ради.

22. Про надання згоди КНП «Центр ПМСД «Промінь здоров’я»на списання комунального майна.

23. Про розірвання договору оренди нежитлового  приміщення комунальної власності Новоселицької  міської ради.

24. Про надання  КП «Центральна районна аптека № 26»згоди напередачу в оренду без оголошенняаукціону частини приміщень по вулиці Центральній, 106 в місті Новоселиця.

25. Про надання  КУ«Новоселицьке комунальне бюро технічної інвентаризації» згоди напередачу в орендубез оголошення аукціону частиниприміщень по вулиці Центральній, 37в місті Новоселиця.

26. Про створення Молодіжної ради НовоселицькоїМТГ та затвердження Положення про Молодіжну раду НовоселицькоїМТГ

27. Про затвердження актів приймання-передачі майна, залишків продуктів харчування, точок обліку електроенергії закладів освіти  комунальної власності територіальної громади Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області з оперативного управління та з балансу Відділу освіти Новоселицької міської ради в оперативне управління та на баланс Ванчиковецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ  ХІ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

1. Про внесення змін  та доповнень до  Положення  про відділ юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, затвердивши його в новій редакції.

2. Про затвердження   Програми місцевого економічного розвитку Новоселицької міської територіальної громади Чернівецької області та Плану дій з її впровадження.

Програма місцевого економічного розвитку Новоселицької міської територіальної громади Чернівецької області та План дій з її впровадження.

3. Про забезпечення співфінансування проекту «Придбання торгових місць для облаштування  ярмаркового містечка в м.Новоселиця», в рамках Програми (DOBRE)..

4. Про прогноз  міського бюджету Новоселицької  міської  ради на 2022-2024 роки.

Прогноз  міського бюджету Новоселицької  міської  ради на 2022-2024 роки.

5. «Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік»

6. Про внесення змін та доповнень до Програми безпеки Новоселицької міської ради на 2021-2023 роки, затвердивши її в новій редакції.

ПРОГРАМА БЕЗПЕКИ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ НА 2021 - 2023 РОКИ.

7.  Про затвердження Порядку складання, погодження, затвердження та контролю виконання фінансових планів закладами охорони здоров`я, що належать  до комунальної власності Новоселицької  міської ради  та діють в організаційно-правовій формі комунальних  некомерційних  підприємств.

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

8. Про затвердження Фінансового плану  КНП «Центр первинної медико – - санітарної допомоги «Промінь здоров’я»  Новоселицької міської ради на 2022 рік.

Фінансовий план  КНП «Центр первинної медико – - санітарної допомоги «Промінь здоров’я»  Новоселицької міської ради на 2022 рік.

IIояснювальна записка до Фінансового плану  КНП «Центр первинної медико – - санітарної допомоги «Промінь здоров’я»  Новоселицької міської ради на 2022 рік.

9. Про затвердження Фінансового плану  КНП «Новоселицька лікарня»  Новоселицької міської ради  на 2022 рік.

Фінансового плану  КНП «Новоселицька лікарня»  Новоселицької міської ради  на 2022 рік.

Пояснювальна записка до Фінансового плану  КНП «Новоселицька лікарня»  Новоселицької міської ради  на 2022 рік.

10. Про внесення змін та доповнень  до Програми розвитку культури, збереження  національних традицій та звичаїв Новоселицької об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки, затвердивши її в новій редакції.

11. Про затвердження мережі закладів освіти  Новоселицької МТГ  на 2021/2022 навчальний рік.

12.

13. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП

14. «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей

АКТ передачі майна відділу освіти Новоселицької міської ради.

ДОДАТОК освіти 

15. ​Про затвердження оцінки об’єкта приватизації - нежитлової будівлі бані по провулку Банному, 1 в селі Динівці

16. 

17. Про надання згоди на передачу в оренду шляхом аукціону об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ  ХІІ  СЕСІЇ

1. Про затвердження Положення про використання коштів отриманих від надання платних соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

ПОЛОЖЕННЯ про використання коштів отриманих від надання платних соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

2. Про  затвердження Положення про старосту (нова редакція)

ПОЛОЖЕННЯ  ПРО СТАРОСТУ

3.  Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

3. Про передачу комунального майна Новоселицької міської ради на баланс на праві господарського відання комунальному підприємству  «Центральна районна аптека №26»

4. Про надання згоди на передачу в оренду шляхом аукціону об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради.

5. Про розірвання договору оренди нежитлового  приміщення комунальної власності Новоселицької  міської ради.

6. Про  продовження  договору оренди нерухомого майна з громадською організацією  «Новоселицька Агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці»

7.    Про  продовження  договору оренди нерухомого майна з Гусар Лесею Віталіївною

8. Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги «ПРОМІНЬ ЗДОРОВ’Я» в новій редакції

8. Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька лікарня» в новій редакції

9. Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ про платні медичні послуги, які надаються закладами охорони здоров’я – некомерційними комунальними підприємствами Новоселицької міської територіальної громади Чернівецького району Чернівецької області.

10. Про внесення змін до Плану діяльності Новоселицької міської ради з підготовки регуляторних актів на 2021 рік

11. Про перейменування вулиці Боженко   в селі Зелений Гай

12. Про перейменування вулиці Боженко   в селі Строїнці

13. Про утворення старостинських  округів на території  Новоселицької міської ради.

14. Про  затвердження Положення про старосту (нова редакція)

15. Про внесення змін до структури, загальної чисельністі апарату виконавчого комітету, закладів культури та МПО Новоселицької міської ради.

16. Про внесення змін до Плану діяльності Новоселицької міської ради з підготовки регуляторних актів на 2021 рік.

План діяльності Новоселицької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

17. Про  затвердження Положення про відділ земельних  відносин апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

18. Про зміну назви Рингацького навчально - виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

19. Про зміну назви Маршинецького  навчально-виховного  комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад " Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

20. Про зміну назву Малинівського  закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

21. Про зміну назву Новоселицького ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

22. Про зміну назви Котелівського навчально-виховного комплексу-опорного закладу Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

23. Про зміну назви новоселицького закладу загальної середньої освіти №3 І-ІІІ ступенів – опорного закладу Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області та його філії Строїнецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" – філія Новоселицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 - опорного закладу Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

24. Про зміну назви Динівецького  навчально – виховного  комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

25. Про зміну назви Берестянського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

26. Про зміну назви Зеленогайського закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (загальноосвітній навчальний заклад) Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

27. Про організацію та проведення громадського обговорення щодо відділу дошкільного підрозділу Маршинецького ліцею Новоселицької міської ради  Чернівецького району Чернівецької області та створення закладу дошкільної освіти с. Маршинці Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

28. Про організацію та проведення громадського обговорення щодо реорганізації Довжоцького  навчально-виховного комплексу  "Загальноосвітній навчальний  заклад- дошкільний навчальний заклад" Новоселицької міської ради  Чернівецького району Чернівецької області

29. Про зміну назви Новоселицької гімназії Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

30. Про зміну назви Слобідського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

31. Про зміну назви Рокитненського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області/

32. 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ  ХІІІ  СЕСІЇ

5. Про внесення змін та доповнень до Положення про  сектор – службу у справах дітей апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради  затвердженого   рішенням  І  сесії  VIII скликання  від  08  грудня  2020  року №1/10.

6. Про затвердження Статуту Комунальної установи «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області(нова редакція).

СТАТУТ Комунальної установи «Новоселицький інклюзивно –ресурсний центр» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області (нова редакція).

7. Про внесення змін до рішення Новоселицької міської ради від 09.07.2021р. № 10/12 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради, що підлягають приватизації в 2021 році»​.

8. Про створення Тимчасової контрольної комісії з з метою вивчення діяльності комунального некомерційного підприємства «Новоселицька лікарня» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

9. Про перейменування  вулиці Горького   в місті Новоселиця.

10. Про перейменування вулиці Галана   в селі Маршинці.

Стратегія СТАЛОГО розвитку НОВОСЕЛИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ громади на 2021-2029роки. DOC

Стратегія СТАЛОГО розвитку НОВОСЕЛИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ громади на 2021-2029роки. PDF

ПЛАН З ПОКРАЩЕННЯ ПОСЛУГИ З БЛАГОУСТРОЮ (ПАРКИ ТА ЗЕЛЕНІ НАСАДЖЕННЯ)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Додаток 9

Додаток 10