Проекти рішень сесій 2021

13. 01. 2021 р.
12. 02. 2021 р.
12. 03. 2021 р.
07. 04. 2021 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ Х ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІII СКЛИКАННЯ

1. Про план роботи міської ради на ІІ півріччя 2021 року.

2. 

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на 2022 рік.

4. 

5. Про внесення змін  та доповнень до  Положення  про відділ економічного розвитку, інвестицій та закупівель апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, затвердивши його в новій редакції.

6. Про внесення змін  та доповнень до Положення про відділ організаційно-інформаційної роботи, розгляду звернень громадян, звітності, контролю та архівної справи апарату виконавчого комітету Новоселицькоїміської ради, затвердивши його в новій редакції

7. Про призначення Раци  М.О. директором Комунального  закладу  «Дитячо-юнацька спортивна школа» Новоселицької міської ради Чернівецької області.

8. Про призначення  Наталію Бота на посаду завідуючої  Комунального підприємства "Центральна районна аптека №26" Новоселицької міської ради Чернівецької області.

9. Про затвердженняПоложення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

  ПОЛОЖЕННЯ про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

10. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа».

    Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг»  Новоселицької міської ради матеріальних цінностей.

11. Про клопотання КП «Новоселицька міська тепломережа» В. Агратіна.

12. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей.

13. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради, що підлягають приватизації в 2021 році 

14. Про зміну в договорі оренди майна Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

15. Про управління комунальними підприємствами Новоселицької міської територіальної громади (щодо утворення та функціонування наглядових рад та забезпечення доступу до інформації про діяльність суб’єктів господарювання).

   Критерії,відповідно до яких утворення наглядової ради комунального підприємства, заснованого за рішенням Новоселицької міської ради, є обов’язковим.

16. Про затвердження  Положення про порядок закріплення майна Новоселицької міської територіальної громади на праві господарського відання або оперативного управління.

17. Про передачу майна фінансовому відділу Новоселицької міської ради.

18. Про передачу майна Комунальній установі «Центр ПРПП».

19. Про питання оренди майна комунальної власності Новоселицької міської територіальної громади.

20. Про внесення змін до рішення Новоселицької міської ради від 23.03.2018р. № 3/14«Про затвердженняПоложенняпроконкурсний відбірсуб'єктівоціночноїдіяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальноївласностіНовоселицької міської ради та виконавців робіті зземлеустрою».

21. Про надання згоди на передачу в оренду об’єктів комунальної власностіНовоселицької міської ради.

22. Про надання згоди КНП «Центр ПМСД «Промінь здоров’я»на списання комунального майна.

23. Про розірвання договору оренди нежитлового  приміщення комунальної власності Новоселицької  міської ради.

24. Про надання  КП «Центральна районна аптека № 26»згоди напередачу в оренду без оголошенняаукціону частини приміщень по вулиці Центральній, 106 в місті Новоселиця.

25. Про надання  КУ«Новоселицьке комунальне бюро технічної інвентаризації» згоди напередачу в орендубез оголошення аукціону частиниприміщень по вулиці Центральній, 37в місті Новоселиця.

26. Про створення Молодіжної ради НовоселицькоїМТГ та затвердження Положення про Молодіжну раду НовоселицькоїМТГ

27. Про затвердження актів приймання-передачі майна, залишків продуктів харчування, точок обліку електроенергії закладів освіти  комунальної власності територіальної громади Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області з оперативного управління та з балансу Відділу освіти Новоселицької міської ради в оперативне управління та на баланс Ванчиковецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області