top of page

Рішення 2021

Виконком 2021
20 січня 2021 р.

1. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради у 2020 році.
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради у 2020 році.
2. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Новоселицької міської ради на 2021 рік.
План   основних заходів цивільного захисту Новоселицької міської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.
3. Про затвердження схеми санітарного очищення  с. Строїнці  КП «Новоселицька  міська тепломережа».
ДОДАТОК Схема санітарного прибирання
4. Про внесення змін до складу Технічної ради по розгляду проєктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності.
СКЛАД Технічної ради по розгляду проєктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності при виконавчому комітеті Новоселицької міської ради

5. Про затвердження протоколу Технічної ради по розгляду проєктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності.
6. Про оголошення конкурсу із визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів та негабаритних відходів на території  Новоселицької  міської ради.
7. Про забезпечення збереження кабельних ліній електрозв’язку 

10 лютого 2021 р.

1. Про  роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новоселицької міської ради.

\2.  Д О В І Д К А про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новоселицької міської ради.

3. Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Новоселицької міської ради, затвердження її персонального складу та Положення.

4. Про затвердження Переліку об’єктів та видів робіт, які будуть виконувати особи, засуджені до громадських робіт, та порушники на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на території сіл Малинівка та Довжок на 2021 рік.

5. Про затвердження переліку об'єктів та видів робіт на яких порушники будуть виконувати оплачувані суспільно корисні роботи у 2021 році на території сіл Малинівка та Довжок. 

6. Про затвердження Переліку видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам Новоселицької МТГ та мають економічну, соціальну та екологічну користь для громади, по яких будуть організовані та проведені громадські роботи в 2021 році.

7. Про затвердження дефектного акту і зведеного кошторисного розрахунку на об’єкт «Поточний ремонт залу засідань нежитлової будівлі  по вул. Чкалова в м.Новоселиця Чернівецького району Чернівецької області» та затвердження розміру кошторисної заробітної плати.

8. Про оголошення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку.

9. Про Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів  Новоселицької МТГ на 2021 рік

23 лютого 2021 р.
10 березня 2021р.
 1. Про проведення місячників санітарної очистки і благоустрою населених пунктів Новоселицької міської  територіальної громади.

 2. Про завершення опалювального сезону 2020-2021 р.р. та затвердження заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 р.р.

3. Про створення Консультативно-дорадчого органу з питань місцевого економічного розвитку

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від «10» лютого 2021 року №20 «Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Новоселицької міської ради, затвердження її персонального складу та Положення»

5. Про внесення змін до складу комісії з розгляду спірних питань при виконкомі міської ради.

6. Про внесення змін до складу  комісії  для проведення обстеження житлово- побутових умов проживання жителів  Новоселицької міської територіальної  громади.

7. Про затвердження списку осіб,  які уповноважуються складати  протоколи про адміністративні  порушення норм і правил благоустрою

8. Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Новоселицької МТГ

9. Про затвердження дефектного акту і зведеного кошторисного розрахунку на об’єкт «Капітальний ремонт залу засідань та коридорів ІІ поверху нежитлової будівлі  по вул. Чкалова в м.Новоселиця Чернівецького району Чернівецької області» та затвердження розміру кошторисної заробітної плати

14 квітня 2021р.
12 травня 2021р.
 1. Про проведення обліку дітей шкільного віку.

 2. Довідка про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають на території Новоселицької міської територіальної громади.

 3. Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу місцевого бюджету на 2022-2024 роки, формування проєкту місцевого бюджету на 2022 рік, організації виконання місцевого бюджету і  внесення змін до нього, підготовка та розгляд звіту про виконання бюджету.

 4. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року.

 5. ПОРЯДОК направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

 6. Про затвердження основних заходів по   підготовці       та     проведенню святкування  Дня села Маршинці.

 7. Основні заходи по підготовці та проведенню святкування Дня села  Маршинці.

 8. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації: нежитлової будівлі – складу цивільної оборони по вулиці Комарова, 48В в місті Новоселиця

10 червня 2021р.
 1. Про соціальний захист пільгових категорій населення в Новоселицькій міській територіальній громаді

 2. Довідка про соціальний захист пільгових категорій населення  в Новоселицькій міській територіальній громаді

 3. Про план роботи виконкому міської ради на друге півріччя 2021 року.

 4. План роботи виконкому Новоселицької міської ради на друге півріччя 2021 року

 5. Про затвердження документів з питань евакуації населення на території Новоселицької міської територіальної громади

 6. ПОЛОЖЕННЯ про збірний евакуаційний пункт

 7. ПОЛОЖЕННЯ про приймальний евакуаційний пункт

 8. Про відзначення 25-ої річниці Конституції України.

 9. Про відзначення 30-ї річниці незалежності України.

 10. Про закріплення територій обслуговування за закладами дошкільної освіти та дошкільними підрозділами НВК Новоселицької МТГ.

 11. Про затвердження режиму роботи закладів дошкільної освіти влітку 2021 року.

 12. Про створення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 13. Про визначення пріоритетної послуги в рамках Програми «DOBRE» (напрямок «Послуги»)

 14. Робоча група з розроблення Плану покращення надання послуг в Новоселицькій МТГ, в рамках співпраці з програмою (DOBRE):

 15. Про внесення змін до складу комісії з використання субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 16. Про утворення тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

 17. Про надання грошової компенсації за придбання шкільної та спортивної форми дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які навчаються у закладах загальної середньої освіти Новоселицької міської територіальної громади.

14 липня 2021р.
bottom of page