ІІІ сесія VІІІ скликання

 

ІV сесія VІІІ скликання

V сесія VІІІ скликання

VI сесія VІІІ скликання

 1. Звіт про виконання міського бюджету за І-ий квартал 2021 року.

Дані про виконання видаткової частини міського бюджету Новоселицької міської ради за І-ий квартал 2021 року

Дані про виконання дохідної частини міського бюджету Новоселицької міської ради за І-ий квартал 2021 року.

3. Про затвердження Програми «Оздоровлення та відпочинку дітей Новоселицької МТГ на 2021 рік».

ПРОГРАМА «ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ  ДІТЕЙ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МТГ НА 2021 РІК»

4. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

5. Про затвердження посадового складу та Положення   комісії з питань евакуації Новоселицької міської ради. 

Про затвердження   Програми соціального та економічного розвитку Новоселицької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

6. Про затвердженняПоложення про конкурс та порядок призначення на посади керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності Новоселицької міської  територіальної громади.

7. Про затвердження попередньої мережі закладів загальної середньої освіти Новоселицької МТГ на 2021/2022 навчальний рік.

8. Про заміну сторони в  договорах оренди 

9. Про продовження  договору   оренди нерухомого майна з Державною установою «Центр пробації».

10. Про розірвання договорів оренди нежитлових  приміщень  по вулиці Клубна, 3 укладених з Новоселицькою районною державною адміністрацією.

11. Про розірвання договору оренди нежитлових  приміщень  по вулиці Центральній, 37 укладеного з Новоселицькою  районною державною адміністрацією ​Програма соціального та економічного розвитку Новоселицької  міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

12. Про розірвання договору оренди нежитлових  приміщень по вулиці Карамзіна, 1 в місті Новоселиця укладеного з Ротарем Д.В.

13. Про розірвання договорів оренди нежитлових  приміщень  укладених з Чернівецькою філією ПАТ «Укртелеком».

14. Про розірвання договорів оренди нежитлових  приміщень  укладених з управлінням праці та соціального захисту населення Новоселицької районної державної адміністрації.

15. Про надання Чернівецькій районній державній адміністрації згоди на передачу в оренду без оголошення аукціону частини приміщень по вулиці Клубна, 3 в місті Новоселиця.

16. Про надання Чернівецькій районній державній адміністрації згоди на передачу в оренду без оголошення аукціону частини приміщень по вулиці Центральній, 37.

17. Про надання в оренду Навчально-методичному центру ЦЗ та БЖД частини нежитлового приміщення по вулиці Центральній, 37 в місті Новоселиця .

18. Про надання згоди Управлінню ДМС України в Чернівецькій області на переукладання договору суборенди частини нежитлового приміщення площею 2 м2.

19. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей.

ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ проекту Програми соціального та економічного розвитку Новоселицькоїтериторіальної громади на 2021 – 2023 роки та проєкту Звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми  соціального та економічного розвитку Новоселицькоїтериторіальної громади на 2021 – 2023 року.

ДОВІДКА ПРО консультації.

Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування.

ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку Програми соціального та економічного розвитку Новоселицької територіальної громади на 2021 – 2023 роки.

.

VIІ сесія VІІІ скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ VІІ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ  НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІII СКЛИКАННЯ.

 1. Про хід виконання Програми «Обдарована дитина» на 2019-2023 роки.

 2. Про затвердження Положення про відділ соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради.

 3. Про затвердження Положення про Відділення соціальної допомоги вдома Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг».

 4. Про затвердження Положення про громадський бюджет  (Бюджет участі)  Новоселицької  МТГ.

​Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі)  Новоселицької  МТГ.

Додаток 1 до Положення «Про громадський бюджет (бюджет участі) Новоселицької МТГ»

Додаток 2 до Положення «Про громадський бюджет (бюджет участі) Новоселицької МТГ»

Додаток 3 до Положення «Про громадський бюджет (бюджет участі) Новоселицької МТГ»

Додаток 4 до Положення «Про громадський бюджет (бюджет участі) Новоселицької МТГ»

Додаток 5 до Положення «Про громадський бюджет (бюджет участі) Новоселицької МТГ»

5. Про  затвердження Цільової програми Громадського  бюджету (Бюджету участі) Новоселицької міської територіальної громади

6. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посади директора комунальної установи «Новоселицький районний будинок культури» Новоселицької міської ради та затвердження типової форми контракту з директором будинку культури.

7. Про затвердження Реєстру майна, що перебуває у комунальній власності Новоселицької міської  ради.

8. Про затвердження Програми з підвищення ефективності управління активамиНовоселицької міської територіальної громади на 2021 – 2024 роки.

ПРОГРАМА з підвищення ефективності управління активами Новоселицької міської територіальної громади на 2021– 2024роки

П Е Р Е Л І К об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради,  які можуть бути передані в оренду.

9. Про затвердження переліку підприємств, установ та організацій, що надають соціально-важливі послуги населенню

10. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна.

11. Про розгляд листа Регіонального відділення Фонду державного Майна України.

12. Про розгляд листа Регіонального відділення Фонду державного Майна України щодо прийняття у сферу управління приміщення ЗСЦЗ – сховища № 197/001.

13. Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Новоселицької міської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна.

14. Про затвердження Положення про порядок списання об'єктів комунальної власності Новоселицької міської територіальної громади.

15. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

16. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей.

17. Про зміну юридичної адреси Новоселицької міської ради Чернівецького району  Чернівецької області

VIІІ сесія VІІІ скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ VІІІ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ  НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІII СКЛИКАННЯ.

 1. Про зміну складу засновників  та затвердження Статуту в новій редакції Котелівського навчально-виховного комплексу   – опорного закладу Новоселицького району Чернівецької області.

 2. Про внесення змін до міського бюджетуна 2021 рік.

 3. Про затвердження примірного договору оренди, договору про відшкодування витрат балансоутримувача, акту приймання-передавання  в оренду, акту повернення з оренди коммунального  майна, що належить до комунальної власності

Додаток 1 договору про відшкодування витрат балансоутримувача, акту приймання-передавання  в оренду, акту повернення з оренди коммунального  майна

Додаток 2 договору про відшкодування витрат балансоутримувача, акту приймання-передавання  в оренду, акту повернення з оренди коммунального  майна

Додаток 3 договору про відшкодування витрат балансоутримувача, акту приймання-передавання  в оренду, акту повернення з оренди коммунального  майна

Додаток 4 договору про відшкодування витрат балансоутримувача, акту приймання-передавання  в оренду, акту повернення з оренди коммунального  майна.

4.  Про найменування новоутвореної вулиці села  Берестя.

5. Про перейменування вулиці Карла Маркса в селі Динівці

ІХ сесія VІІІ скликання

Х сесія VІІІ скликання

 1.      Звіт про роботу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «ПРОМІНЬ ЗДОРОВ’Я» за 2020 рік та перспективи      розвитку на 2021 рік.

 2. Про план роботи міської ради на ІІ півріччя 2021 року.

 3. Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на 2022 рік.

 4. Про внесення змін  та доповнень до  Положення  про відділ економічного розвитку, інвестицій та закупівель апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, затвердивши його в новій редакції.

 5. Про внесення змін  та доповнень до  Положення  про відділ організаційно - інформаційної роботи, розгляду звернень громадян, звітності, контролю та архівної справи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, затвердивши його в новій редакції.

 6. Про призначення  Наталію Бота на посаду завідуючої  Комунального підприємства "Центральна районна аптека №26" Новоселицької міської ради Чернівецької області.

 7. Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

ПОЛОЖЕННЯ про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

9. Про затвердження Положення, переліку та вартості платних соціальних послуг Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецькоої області  на 2021 рік.

ПОЛОЖЕННЯ про порядок та умови надання платних соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради.

10. Про клопотання КП «Новоселицька міська тепломережа»

Акт обстеження незадіяних повітряних теплових мереж в м. Новоселиця

11. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей.

12. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради, що підлягають приватизації в 2021 році .

13. Про зміну в договорі оренди майна Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

14. Про затвердження  Положення про порядок закріплення майна Новоселицької міської територіальної громади на праві господарського відання або оперативного управління.

15. Про передачу майна фінансовому відділу Новоселицької міської ради.

Додаток фінвідділ.

16.  Про передачу майна Комунальній установі «Центр ПРПП»

Додаток ПРПП

17. Про питання оренди майна комунальної власності Новоселицької міської територіальної громади.

18. Про внесення змін до рішення Новоселицької міської ради від 23.03.2018р. № 3/14 «Про  затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Новоселицької міської ради та виконавців робіт із землеустрою».

19. Про надання згоди на передачу в оренду об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради.

20. Про  надання згоди КНП «Центр ПМСД «Промінь здоров’я» на списання комунального майна.

21. Про розірвання договору оренди нежитлового  приміщення комунальної власності Новоселицької  міської ради.

22. Про надання  КП «Центральна районна аптека № 26» згоди на передачу в оренду без оголошення аукціону частини приміщень по вулиці Центральній, 106 в місті Новоселиця.

23. Про надання  КУ «Новоселицьке комунальне бюро технічної інвентаризації» згоди на передачу в оренду без оголошення аукціону частини приміщень по вулиці Центральній, 37 в місті Новоселиця.

24. Про створення Молодіжної ради Новоселицької МТГ та затвердження Положення про Молодіжну раду Новоселицької МТГ

25. Про затвердження актів приймання-передачі майна, залишків продуктів харчування, точок обліку електроенергії закладів освіти  комунальної власності територіальної громади Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області з оперативного управління та з балансу відділу освіти Новоселицької міської ради в оперативне управління та на баланс Ванчиковецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області.

Підсумки   роботи  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «ПРОМІНЬ ЗДОРОВ’Я» за 2020 рік