top of page

ІІІ сесія VІІІ скликання, 28 січня 2021 р.

рішення 2021

ІV сесія VІІІ скликання, 26 лютого 2021 р.

V сесія VІІІ скликання, 25 березня 2021 р.

VI сесія VІІІ скликання, 22 квітня 2021 р.

 1. Звіт про виконання міського бюджету за І-ий квартал 2021 року.

Дані про виконання видаткової частини міського бюджету Новоселицької міської ради за І-ий квартал 2021 року

Дані про виконання дохідної частини міського бюджету Новоселицької міської ради за І-ий квартал 2021 року.

3. Про затвердження Програми «Оздоровлення та відпочинку дітей Новоселицької МТГ на 2021 рік».

ПРОГРАМА «ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ  ДІТЕЙ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МТГ НА 2021 РІК»

4. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

5. Про затвердження посадового складу та Положення   комісії з питань евакуації Новоселицької міської ради. 

Про затвердження   Програми соціального та економічного розвитку Новоселицької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

6. Про затвердженняПоложення про конкурс та порядок призначення на посади керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності Новоселицької міської  територіальної громади.

7. Про затвердження попередньої мережі закладів загальної середньої освіти Новоселицької МТГ на 2021/2022 навчальний рік.

8. Про заміну сторони в  договорах оренди 

9. Про продовження  договору   оренди нерухомого майна з Державною установою «Центр пробації».

10. Про розірвання договорів оренди нежитлових  приміщень  по вулиці Клубна, 3 укладених з Новоселицькою районною державною адміністрацією.

11. Про розірвання договору оренди нежитлових  приміщень  по вулиці Центральній, 37 укладеного з Новоселицькою  районною державною адміністрацією ​Програма соціального та економічного розвитку Новоселицької  міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

12. Про розірвання договору оренди нежитлових  приміщень по вулиці Карамзіна, 1 в місті Новоселиця укладеного з Ротарем Д.В.

13. Про розірвання договорів оренди нежитлових  приміщень  укладених з Чернівецькою філією ПАТ «Укртелеком».

14. Про розірвання договорів оренди нежитлових  приміщень  укладених з управлінням праці та соціального захисту населення Новоселицької районної державної адміністрації.

15. Про надання Чернівецькій районній державній адміністрації згоди на передачу в оренду без оголошення аукціону частини приміщень по вулиці Клубна, 3 в місті Новоселиця.

16. Про надання Чернівецькій районній державній адміністрації згоди на передачу в оренду без оголошення аукціону частини приміщень по вулиці Центральній, 37.

17. Про надання в оренду Навчально-методичному центру ЦЗ та БЖД частини нежитлового приміщення по вулиці Центральній, 37 в місті Новоселиця .

18. Про надання згоди Управлінню ДМС України в Чернівецькій області на переукладання договору суборенди частини нежитлового приміщення площею 2 м2.

19. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей.

ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ проекту Програми соціального та економічного розвитку Новоселицькоїтериторіальної громади на 2021 – 2023 роки та проєкту Звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми  соціального та економічного розвитку Новоселицькоїтериторіальної громади на 2021 – 2023 року.

ДОВІДКА ПРО консультації.

Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування.

ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку Програми соціального та економічного розвитку Новоселицької територіальної громади на 2021 – 2023 роки.

.

VIІ сесія VІІІ скликання, 28 травня 2021 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ VІІ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ  НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІII СКЛИКАННЯ.

 1. Про хід виконання Програми «Обдарована дитина» на 2019-2023 роки.

 2. Про затвердження Положення про відділ соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради.

 3. Про затвердження Положення про Відділення соціальної допомоги вдома Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг».

 4. Про затвердження Положення про громадський бюджет  (Бюджет участі)  Новоселицької  МТГ.

​Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі)  Новоселицької  МТГ.

Додаток 1 до Положення «Про громадський бюджет (бюджет участі) Новоселицької МТГ»

Додаток 2 до Положення «Про громадський бюджет (бюджет участі) Новоселицької МТГ»

Додаток 3 до Положення «Про громадський бюджет (бюджет участі) Новоселицької МТГ»

Додаток 4 до Положення «Про громадський бюджет (бюджет участі) Новоселицької МТГ»

Додаток 5 до Положення «Про громадський бюджет (бюджет участі) Новоселицької МТГ»

5. Про  затвердження Цільової програми Громадського  бюджету (Бюджету участі) Новоселицької міської територіальної громади

6. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посади директора комунальної установи «Новоселицький районний будинок культури» Новоселицької міської ради та затвердження типової форми контракту з директором будинку культури.

7. Про затвердження Реєстру майна, що перебуває у комунальній власності Новоселицької міської  ради.

8. Про затвердження Програми з підвищення ефективності управління активамиНовоселицької міської територіальної громади на 2021 – 2024 роки.

ПРОГРАМА з підвищення ефективності управління активами Новоселицької міської територіальної громади на 2021– 2024роки

П Е Р Е Л І К об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради,  які можуть бути передані в оренду.

9. Про затвердження переліку підприємств, установ та організацій, що надають соціально-важливі послуги населенню

10. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна.

11. Про розгляд листа Регіонального відділення Фонду державного Майна України.

12. Про розгляд листа Регіонального відділення Фонду державного Майна України щодо прийняття у сферу управління приміщення ЗСЦЗ – сховища № 197/001.

13. Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Новоселицької міської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна.

14. Про затвердження Положення про порядок списання об'єктів комунальної власності Новоселицької міської територіальної громади.

15. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

16. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей.

17. Про зміну юридичної адреси Новоселицької міської ради Чернівецького району  Чернівецької області

VIІІ сесія VІІІ скликання, 11 червня 2021 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ VІІІ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ  НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІII СКЛИКАННЯ.

 1. Про зміну складу засновників  та затвердження Статуту в новій редакції Котелівського навчально-виховного комплексу   – опорного закладу Новоселицького району Чернівецької області.

 2. Про внесення змін до міського бюджетуна 2021 рік.

 3. Про затвердження примірного договору оренди, договору про відшкодування витрат балансоутримувача, акту приймання-передавання  в оренду, акту повернення з оренди коммунального  майна, що належить до комунальної власності

Додаток 1 договору про відшкодування витрат балансоутримувача, акту приймання-передавання  в оренду, акту повернення з оренди коммунального  майна

Додаток 2 договору про відшкодування витрат балансоутримувача, акту приймання-передавання  в оренду, акту повернення з оренди коммунального  майна

Додаток 3 договору про відшкодування витрат балансоутримувача, акту приймання-передавання  в оренду, акту повернення з оренди коммунального  майна

Додаток 4 договору про відшкодування витрат балансоутримувача, акту приймання-передавання  в оренду, акту повернення з оренди коммунального  майна.

4.  Про найменування новоутвореної вулиці села  Берестя.

5. Про перейменування вулиці Карла Маркса в селі Динівці

ІХ сесія VІІІ скликання, 29 червня 2021 р.

Х сесія VІІІ скликання, 9 липня 2021 р.

 1.      Звіт про роботу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «ПРОМІНЬ ЗДОРОВ’Я» за 2020 рік та перспективи      розвитку на 2021 рік.

 2. Про план роботи міської ради на ІІ півріччя 2021 року.

 3. Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на 2022 рік.

 4. Про внесення змін  та доповнень до  Положення  про відділ економічного розвитку, інвестицій та закупівель апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, затвердивши його в новій редакції.

 5. Про внесення змін  та доповнень до  Положення  про відділ організаційно - інформаційної роботи, розгляду звернень громадян, звітності, контролю та архівної справи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, затвердивши його в новій редакції.

 6. Про призначення  Наталію Бота на посаду завідуючої  Комунального підприємства "Центральна районна аптека №26" Новоселицької міської ради Чернівецької області.

 7. Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

ПОЛОЖЕННЯ про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

9. Про затвердження Положення, переліку та вартості платних соціальних послуг Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецькоої області  на 2021 рік.

ПОЛОЖЕННЯ про порядок та умови надання платних соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради.

10. Про клопотання КП «Новоселицька міська тепломережа»

Акт обстеження незадіяних повітряних теплових мереж в м. Новоселиця

11. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей.

12. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради, що підлягають приватизації в 2021 році .

13. Про зміну в договорі оренди майна Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

14. Про затвердження  Положення про порядок закріплення майна Новоселицької міської територіальної громади на праві господарського відання або оперативного управління.

15. Про передачу майна фінансовому відділу Новоселицької міської ради.

Додаток фінвідділ.

16.  Про передачу майна Комунальній установі «Центр ПРПП»

Додаток ПРПП

17. Про питання оренди майна комунальної власності Новоселицької міської територіальної громади.

18. Про внесення змін до рішення Новоселицької міської ради від 23.03.2018р. № 3/14 «Про  затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Новоселицької міської ради та виконавців робіт із землеустрою».

19. Про надання згоди на передачу в оренду об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради.

20. Про  надання згоди КНП «Центр ПМСД «Промінь здоров’я» на списання комунального майна.

21. Про розірвання договору оренди нежитлового  приміщення комунальної власності Новоселицької  міської ради.

22. Про надання  КП «Центральна районна аптека № 26» згоди на передачу в оренду без оголошення аукціону частини приміщень по вулиці Центральній, 106 в місті Новоселиця.

23. Про надання  КУ «Новоселицьке комунальне бюро технічної інвентаризації» згоди на передачу в оренду без оголошення аукціону частини приміщень по вулиці Центральній, 37 в місті Новоселиця.

24. Про створення Молодіжної ради Новоселицької МТГ та затвердження Положення про Молодіжну раду Новоселицької МТГ

25. Про затвердження актів приймання-передачі майна, залишків продуктів харчування, точок обліку електроенергії закладів освіти  комунальної власності територіальної громади Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області з оперативного управління та з балансу відділу освіти Новоселицької міської ради в оперативне управління та на баланс Ванчиковецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області.

Підсумки   роботи  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «ПРОМІНЬ ЗДОРОВ’Я» за 2020 рік

Порядок денний

1. Про внесення змін  та доповнень до  Положення  про відділ юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, затвердивши його в новій редакції.

2. Про затвердження   Програми місцевого економічного розвитку Новоселицької міської територіальної громади Чернівецької області та Плану дій з її впровадження.

2. Програма місцевого економічного розвитку Новоселицької міської територіальної громади Чернівецької області та План дій з її впровадження

3. Про забезпечення співфінансування проекту «Придбання торгових місць для облаштування  ярмаркового містечка в м.Новоселиця», та облаштування зони в парку для  ярмаркового  містечка в рамках Програми (DOBRE)

4. Про внесення змін та доповнень  до Програми розвитку культури, збереження  національних традицій та звичаїв Новоселицької об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки, затвердивши її в новій редакції.

5. Про внесення змін та доповнень до Програми безпеки Новоселицької міської ради на 2021-2023 роки, затвердивши її в новій редакції.

5. ПРОГРАМА БЕЗПЕКИ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ НА 2021 - 2023 РОКИ

6. Про прогноз  міського бюджету Новоселицької  міської  ради на 2022-2024 роки.

6. ПРОГНОЗ ДОДАТКИ.

7. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

8. Про затвердження Порядку складання, погодження, затвердження та контролю виконання фінансових планів закладами охорони здоров`я, що належать  до комунальної власності Новоселицької  міської ради  та діють в організаційно-правовій формі комунальних  некомерційних  підприємств.

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

9. Про затвердження Фінансового плану  КНП «Центр первинної медико –- санітарної допомоги «Промінь здоров’я»  Новоселицької міської ради на 2022 рік.

9. Пояснювальна записка до фінансового плану.

9. Фінансовий план

10.  Про затвердження Фінансового плану  КНП «Новоселицька лікарня»  Новоселицької міської ради  на 2022 рік

10. Пояснювальна записка КНП «Новоселицька лікарня»

10 Фінансовий план КНП «Новоселицька лікарня»

11. Про затвердження мережі закладів освіти  Новоселицької МТГ на 2021/2022 навчальний рік.

12. Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до закладів дошкільної освіти/ дошкільних підрозділів закладів  загальної середньої освіти  Новоселицької МТГ.

13. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей.

14. Про передачу майна відділу освіти Новоселицької міської ради

14. Акт приймання - передачі майна Новоселицької міської ради на баланс відділу  освіти Новоселицької міської ради

14. ДОДАТОК освіта.

15. Про затвердження оцінки об’єкта приватизації - нежитлової будівлі бані по провулку Банному, 1 в селі Динівці

16. Про затвердження оцінки об’єктів комунальної власності, що передаються в оренду.

17. Про надання згоди на передачу в оренду шляхом аукціону об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради.

18. Про депутатський запит Фоки І.І.

Порядок денний

Про внесення змін до структури, загальної чисельністі апарату виконавчого комітету, закладів культури та МПО Новоселицької міської ради.

2. Про  затвердження Положення про відділ комунальної власності апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

3. Про  затвердження Положення про відділ земельних  відносин апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

4. Про утворення старостинських  округів на території  Новоселицької міської ради.

5 .Про  затвердження Положення про старосту (нова редакція)

5. Положення про старосту (нова редакція).

6. Про внесення змін до Плану діяльності Новоселицької міської ради з підготовки регуляторних актів на 2021 рік.

6. План діяльності Новоселицької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

7. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

8. Про затвердження мережі позашкільних навчальних закладів у сфері культури Новоселицької міської ради на 2021/2022 навчальний рік.

9. Про оплату за навчання у позашкільних навчальних закладах у сфері культури Новоселицької міської ради на 2021/2022 навчальний рік.

10. Про затвердження Положення про використання коштів отриманих від надання платних соціальних послуг КУ «Центр надання  соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

10. ПОЛОЖЕННЯ про використання коштів отриманих від надання платних соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних  послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

11. Про надання згоди на передачу  в оренду шляхом аукціону об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради.

12. Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ про платні медичні послуги, які надаються закладами охорони здоров’я – некомерційними комунальними підприємствами Новоселицької міської територіальної громади Чернівецького  району Чернівецької області.

12. ПОЛОЖЕННЯ про платні медичні послуги, які надаються закладами охорони здоров’я – некомерційними комунальними підприємствами Новоселицької міської територіальної громади Чернівецького району Чернівецької області.

13. Про  продовження  договору оренди  нерухомого майна з громадською організацією  «Новоселицька Агенція економічного  розвитку та транскордонної співпраці»

14. Про  продовження  договору оренди нерухомого майна з Гусар Лесею Віталіївною

15. Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька лікарня» в новій редакції

15. СТАТУТ Комунального некомерційного підприємства  «Новоселицька лікарня» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області (Нова редакція).

16. Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги «ПРОМІНЬ ЗДОРОВ’Я» в новій редакції

16. СТАТУТ Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги «ПРОМІНЬ ЗДОРОВ’Я» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області (Нова редакція).

17. Про розірвання договору оренди нежитлового  приміщення комунальної власності Новоселицької  міської ради.

18. Про розгляд клопотання Ванчиковецької сільської ради щодо передачі майна закладів медико-санітарної допомоги  

19. Про розгляд клопотання Чернівецької міської ради щодо передачі майна з балансу КНП «ЦПМСД «Промінь здоров’я» на баланс КНП «ЦПМСД «Садгора»  

20 Про передачу комунального майна Новоселицької міської ради на баланс на праві господарського відання комунальному підприємству  «Центральна районна аптека №26». 

21. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Новоселицької міської ради та на баланс міської ради газопроводів з передачею у господарське користування без переходу права власності АТ «Чернівцігаз».

22. Про організацію та проведення громадського обговорення щодо відділу дошкільного підрозділу Маршинецького ліцею Новоселицької міської ради  Чернівецького району Чернівецької області та створення закладу дошкільної освіти с. Маршинці Новоселицької міської ради Чернівецького району  Чернівецької області.

23. Про організацію та проведен ня громадського обговорення щодо реорганізації ДОВЖОЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД- ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

24. Про зміну назви Новоселицької гімназії Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

25. Про зміну назви Зеленогайського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (загальноосвітній навчальний заклад) Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

26. Про зміну назви Рокитненського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

27. Про зміну назви Слобідського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

28.  

Про зміну назви ДИНІВЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНОГО  КОМПЛЕКСУ "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29. Про зміну назву Малинівського закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

30. Про зміну назви Маршинецького навчально-виховного  комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад " Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

31. Про зміну назву Новоселицького ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

32. Про зміну назви Котелівського навчально-виховного комплексу-опорного закладу Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

33. Про зміну назви НОВОСЕЛИЦЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ №3 І-ІІІ СТУПЕНІВ – ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ та його філії

34. Про зміну назви Рингацького навчально - виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

35. Про зміну назви Берестянського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

36. Про перейменування вулиці Боженко   в селі Зелений Гай

37. Про перейменування вулиці та провулку Чапаєва В.  в селі Котелеве

38. Про перейменування вулиці Боженко   в селі Строїнці

39. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Рингацького старостинського округу №2 Новоселицької міської ради

40. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Рокитненського старостинського округу №3 Новоселицької міської ради

41. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Слобідського старостинського округу №4 Новоселицької міської ради

42. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості села Динівці Новоселицької міської територіальної громадин

43. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості села Малинівка Новоселицької міської територіальної громадин

44. Про розгляд електронної петиції «Встановлення вуличних ліхтарів на вул. Чернівецькій в м.Новоселиця»

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про затвердження   Стратегії сталого розвитку Новоселицької МТГ на 2021-2029 роки

Стратегія сталого розвитку Новоселицької МТГ на 2021-2029 роки

2. Про затвердження Плану з покращення послуги з благоустрою (парки та зелені насадження) на території Новоселицької міської територіальної громади.

2. ПЛАН З ПОКРАЩЕННЯ ПОСЛУГИ З БЛАГОУСТРОЮ (ПАРКИ ТА ЗЕЛЕНІ НАСАДЖЕННЯ)

3. Про виконання міського бюджету за 9  місяців  2021 року. 

4. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

5. Про внесення змін та доповнень до Положення про  сектор – службу у справах дітей апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради  затвердженого   рішенням  І  сесії  VIII скликання  від  08  грудня  2020  року №1/10.

6. Про затвердження Статуту Комунальної установи «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області (нова редакція).

6. СТАТУТ Комунальної установи «Новоселицький інклюзивно –ресурсний центр» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області (нова редакція).

7. Про внесення змін до рішення Новоселицької міської ради від 09.07.2021р.  № 10/12 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради, що підлягають приватизації в 2021 році» 

8. Про створення Тимчасової контрольної комісії з з метою вивчення діяльності комунального некомерційного підприємства «Новоселицька лікарня» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

9. Про надання згоди на передачу  в оренду без аукціону об’єкту комунальної власності Новоселицької міської ради по вулиці Чкалова, 3 в місті Новоселиця.

10. Про затвердження Акту приймання передачі майна комунальної власності Новоселицької міської ради в комунальну власність Чернівецької міської ради   

11. Про перейменування  вулиці Горького   в місті Новоселиця.

12. Про перейменування вулиці Галана   в селі Маршинці.

13. Про  затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  Новоселицької  МТГ в особі   Новоселицької   міської   ради  для обслуговування адміністративної  будівлі по вул.Шевченка, 2-А в с.Строїнці.{name}

14. Про прийняття на баланс Новоселицької міської ради земельної ділянкив селі Слобода по вулиці Шевченка, 42

15. Про  надання  дозволу  на розроблення технічної  документації  з  нормативної грошової  оцінки  землі  м. Новоселиця Новоселицької   міської територіальної громади в особі  Новоселицької міської ради.

16. Про надання дозволу на розроблення проєктуземлеустрою щодо відведення земельноїділянки комунальної  власності по вулиці  Хотинській, 48 в місті Новоселиця упостійне користування КУ  «Новоселицька   музична   школа імені Миколи Мозгового».

17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель міського сквера в м.Новоселиця.

18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення за межами села Динівці.

19. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для створення громадських пасовищ на території Новоселицької МТГ в с.Рингач

20. Про передачу з комунальної у державну власність земельної ділянки  в місті Новоселиця по вулиці Центральній, 108.

21. Про  передачу  земельної  ділянки у приватну  власність  по  вулиці Шевченка, 71 в місті Новоселиця гр.Мартинюк Є.О.{name}

22. Про  передачу земельної  ділянки у приватну  власність  по  вулиці Лермонтова,6 в місті Новоселиця гр.Кутій З.В.

23. Про   передачу    земельної   ділянки у приватну власність по 2 провулку Шевченка,  10  в  місті   Новоселиця гр.Дирді В.М.

24. Про передачу земельної ділянки у  приватну власність  по вулиці І.Франка,   12  в   селі  Динівці гр. Мусіковій Ф.І. 

25. Про  передачу  земельної ділянки у  приватну  власність  по  вулиці Центральній, 72 в селі Малинівка гр. Романел Г.В.

26. Про  передачу  земельної ділянки у  приватну  власність  по  вулиці Молдавській,  9  в  селі  Котелеве гр. Скіцко О.Ф.

27. Про  передачу  земельної ділянки у  приватну  власність  по  вулиці Шевченка,    89   в    селі    Рингач гр. Ротар І.В.

28. Про передачу земельної ділянки у приватну  власність в межах села Зелений Гай гр. Беженар Б.М.

29. Про  передачу  земельної  ділянки у спільну сумісну власність по вулиці Довбуша,   13   в   селі   Маршинці гр.гр.Санду Н.М., Ротар М.М.

30. Про передачу  земельної  ділянки у приватну власність за межами села Шишківці гр.Твердохлібу С.В. 

31. Про передачу  земельної  ділянки у приватну власність за межами села Шишківці гр.Шинкурі Я.В.

32. Про передачу земельної ділянки у приватну власність в  межах  села Динівці гр.Мусіковій Ф.І. 

33. Про передачу земельної ділянки у приватну власність в  межах  села Динівці гр.Кирилюку І.В. 

34. Про передачу  земельної  ділянки у приватну власність за межами села Динівці гр.Орлову Ф.Г. 

35. Про передачу земельної ділянки у приватну  власність в межах села Зелений Гай гр. Беженар Б.М.

36. Про передачу земельної ділянки у приватну власність в  межах  села Динівці гр.Мусіковій Ф.І. 

37. Про  затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в межах села Котелеве гр. Вакарчука М.А.

38. Про   надання   дозволу    на    розроблення проєкту  землеустрою    щодо     відведення земельної  ділянки  у  приватну    власність по вул.В.Івасюка,14 в межах м.Новоселиця гр.Кукуряку А.І. 

39. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у  приватну власність  по  вулиці Придорожній,14-А/8  в  місті Новоселиця гр.Банарю В.Л.

40. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки по вулиці Центральній, 5 в місті Новоселиця для передачі у власність гр.Журат Д.Л.

41. Про  надання  дозволу  на  розроблення проєкту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у приватну власність по   вул.Чернівецькій  в  м. Новоселиця гр. Лунган Н.М. 

42. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у приватну власність в межах села Строїнці        гр.Фуштей Г.Г.

43. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у приватну власність за межами села Зелений Гай гр.Ковальчук О.В.

44. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у приватну власність за межами села Зелений Гай грЛисак Г.В.

45. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у приватну власність за межами села Котелеве грЛисак В.А.

46. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у приватну власність в межах села Котелеве гр.Топорівському Д.І.

47. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у приватну власність за межами села Котелеве гр.Грицунику А.Л.

48. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у приватну власність в межах села Зелений Гай гр.Пронь А.М.

49. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у приватну власність в межах села Зелений Гай гр.Корній Д.І.

50. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у приватну власність в межах села Зелений Гай гр.Істратій О.В.

51. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у приватну власність в межах села Зелений Гай гр.Істратій О.В.

52. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки за межами села Котелеве для передачі у власність гр.Буняку Т.Р.

53. Про надання земельної ділянки в оренду по  вул. Ринковій, 29-А  в  м Новоселиця гр.гр.Глігору С.С. та Глігору Л.С.

54. Про надання в оренду земельної ділянки за межами села Зелений Гай гр.Щербакову Д.Г.

55. Про впорядкування  поштової  адреси земельної ділянки по вул.  І.Франка, 4 в селі Зелений Гай , яка знаходиться у користуванні гр. Аронець М.М.

56. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки за межами села Зелений Гай по вул.І.Франка,1-Г

57. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки в місті Новоселиця по вул.Центральній,53.

58. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення за межами села Строїнці та перебуває в оренді гр.Лупу В.О.

59. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення за межами села Строїнці та перебуває в оренді гр.Топорчана М.В.

60. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в межах села Рингач та перебуває в оренді гр. Черновського О.Д.

61. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в межах села Рингач та перебуває в оренді гр. Олентиря Ф.Л.

Порядок денний

1. Про внесення змін  до Регламенту Новоселицької міської ради міської 

1.  РЕГЛАМЕНТ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ VІІІ СКЛИКАННЯ

2. Про обрання другої пріоритетної послуги в Новоселицькій МТГ (в рамках Програми «DOBRE»)

3. Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги «ПРОМІНЬ ЗДОРОВ’Я»за ІІІ квартал та 9 місяців 2021 року{name}

3. Пояснювальна записка що до виконання фінансового плану за 9 місяців 2021 року Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги «ПРОМІНЬ ЗДОРОВ`Я» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

4. Про внесення змін до Програми підтримки матеріально – технічної бази закладів охорони здоров`я розташованих на території Новоселицької ОТГ і надання фінансової допомоги для лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2020-2021 роки.

5. Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Новоселицька

Лікарня" за ІІІ квартал та 9 місяців 2021 року

5. Звіт про виконання фінансового плану Новоселицька лікарня.

6.Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька лікарня» Новоселицької міської ради

7. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

7. Довідка внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

8. Про внесення змін до структури КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради

8. Зміни до структури КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради.

9. Про затвердження Положення про спеціалізовану службу первинного соціального–психологічного  консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

9. Положення про спеціалізовану службу первинного соціального–психологічного  консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

10. Про внесення змін до Посадового складу  міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новоселицької міської ради 

11. Про вилучення з оперативного управління комунального майна Новоселицької міської радитапередачу на баланс на праві господарського відання ​

12.. Про розгляд звернення Ванчиковецької сільської ради щодо передачі майна закладів медико-санітарної допомоги.

13. Про передачу комунального майна на баланс та оперативне управління відділу освіти Новоселицької міської ради 

14. Про надання згоди на передачу в оренду шляхом аукціону об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради

15. Про  продовження  договору оренди нерухомого майна з Олексієм ЧУПАКОМ

16. Про  продовження  договору оренди нерухомого майна з  ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ»

17. Про передачу майна Новоселицької міської ради на баланс та в оперативне управління КНП «Центр ПМСД «Промінь здоров’я»

18. Про зняття з балансу нежитлової будівлі – складу цивільної оборони по вулиці Комарова, 48 В в місті Новоселиця

19. Про призначення  Діни Гульпак  на посаду директора Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області 

20. Про оголошення конкурсу на посаду директора Комунальної  установи «Новоселицька  публічна бібліотека» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

21. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей 

21. Додаток прийняття у комунальну власність Новоселицької  міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей 

22. Про внесення змін та доповнень до рішення 11 сесії Новоселицької міської ради 8 скликання від 19.08.2021 року №11/24.

23. Про внесення доповнень до рішення 2 сесії Новоселицької міської ради 8 скликання від 22.12.2020 року №2/37 «Про перелік земельних ділянок, які підлягають продажу у 2021 році на території Новоселицької міської ради»

24. Про проведення земельних торгів у формі аукціону та затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки на території Новоселицької МТГ за межами с.Котелеве

25. Про проведення земельних торгів у формі аукціону та затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки на території Новоселицької МТГ за межами с.Довжок.

26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кому-нальної власності Новоселицької МТГ в особі Новоселицької міської ради по вул.Садовій, 1 в с.Рингач 

27. Про оформлення права комунальної власності та надання земельної ділянки в постійне користування КЗ «ДЮСШ» в м.Новоселиця по вул.Хотинській, 17

28. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення громадського пасовища на території Новоселицької МТГ в с.Рокитне.

29. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власно-сті на території Новоселицької МТГ за межами села Слобода.

30. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власно-сті на території Новоселицької МТГ за межами села Котелеве

31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки зі зміною конфігурації без зміни її площі в місті Новоселиця по вулиці Кремльова, 20-В

32. 

Порядок денний

1. Про план роботи міської ради на І півріччя 2022 року

1. ДОДАТОК до плану роботи міської ради на І півріччя 2022 року

2. Про внесення змін до структури місцевої пожежної охорони Новоселицької міської ради

2. ДОДАТОК до структури місцевої пожежної охорони Новоселицької міської ради.

3. Про утворення місцевої пожежної охорони в с.Рокитне Новоселицької міської територіальної громади 

3. ДОДАТОК до утворення місцевої пожежної охорони в с.Рокитне Новоселицької міської територіальної громади 

4. Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Новоселицькій МТГ на 2022-2023 роки

4. Програма розвитку малого і середнього підприємництва в Новоселицькій МТГ на 2022-2023 роки.

5. Про затвердження Програми соціальної  підтримки малозабезпечених верств населення Новоселицької  МТГ  «Турбота» на 2022-2025 роки 

5. Програма соціальної  підтримки малозабезпечених верств населення Новоселицької  МТГ  «Турбота» на 2022-2025 роки

5. Положення Про затвердження Програми соціальної  підтримки малозабезпечених верств населення Новоселицької  МТГ  «Турбота» на 2022-2025 роки 

6. Про затвердження  Програми соціального захисту учасників АТО/ООС Новоселицької  МТГ та членів їх сімей на 2022-2025 роки

6. Програма соціального захисту учасників АТО/ООС Новоселицької  МТГ та членів їх сімей на 2022-2025 роки

6. Положення соціального захисту учасників АТО/ООС Новоселицької  МТГ та членів їх сімей на 2022-2025 роки

7. Про затвердження програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Новоселицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки

7. Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства Новоселицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки

8. Про затвердження Програми соціальної підтримки осіб/ сімей, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах та осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на 2022 -2024 роки.

8. Програма соціальної підтримки осіб/ сімей, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах та осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на 2022 -2024 роки.

9. Про затвердження комплексної Програми розвитку та фінансової підтримки  комунального  некомерційного підприємства «Новоселицька лікарня» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області  на 2022 рік 

9. Програма розвитку та фінансової підтримки  комунального  некомерційного підприємства «Новоселицька лікарня» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області  на 2022 рік 

10. Про затвердження Програми підтримки матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я розташованих на території Новоселицької МТГ і надання фінансової допомоги для лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань  на 2022 рік

10. Програма підтримки матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я розташованих на території Новоселицької МТГ і надання фінансової допомоги для лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань  на 2022 рік.

11. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік 

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

ДОДАТОК 3

ДОДАТОК 4

ДОДАТОК 5

ДОДАТОК 6

12. Про міський бюджет на 2022 рік

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

ДОДАТОК 3

ДОДАТОК 4

ДОДАТОК 5

ДОДАТОК 6

Пояснювальна записка

13. Про внесення змін та доповнень до переліку та вартості платних соціальних послуг Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецькоої області,  затвердивши його в новій редакції

13. Тарифи платні послуги.

14. Про зміну юридичної адреси Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради

15. Про погодження Меморандуму про співпрацю із Новоолександрівською сільською радою

15. Меморандум про співпрацю із Новоолександрівською сільською радою.

16. Про погодження Меморандуму про співпрацю із Слобожанською селищною радою.

16. Меморандум про співпрацю із Слобожанською селищною радою.

17. Про втрату чинності рішення І сесії VIII скликання від 11.12.2020 року № 1/59 «Про надання згоди по делегуванню повноважень в галузі освіти Боянської сільської територіальної громади відділом освіти Новоселицької міської ради»

18. Про розмір вартості харчування та плати за харчування дітей у закладах освіти Новоселицької міської територіальної громади на 2022 рік.

19. Про встановлення плати за доступ до об’єкта будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку,  будинкової розподільної мережі комунальної власності Новоселицької міської ради.

19. Додаток  про встановлення плати за доступ до об’єкта будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності Новоселицької міської ради.

20. Про надання згоди на передачу  в оренду шляхом аукціону об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради.

21. Про укладення з ПрАТ "ВФ Україна" договору про доступ до об’єкта будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікацій

22. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької міської ради та передачу на баланс відділу освіти Новоселицької міської ради робіт по реконструкції котельні та системи опалення в Новоселицькому ліцеї №3.

23. Про затвердження плану діяльності Новоселицької міської ради з підготовки регуляторних актів на 2022 рік

23. План діяльності Новоселицької міської ради з підготовки регуляторних актів на 2022 рік

24. Про призначення Аркадія Нігаєси  директором Комунальної установи «Новоселицька  музична  школа імені Миколи Мозгового»  Новоселицької міської  ради Чернівецького району Чернівецької області

25. Про затвердження Статуту Новоселицької міської територіальної громади у новій редакції

25. Статут Новоселицької міської територіальної громади у новій редакції

26. Про надання дозволу  на встановлення пам’ятного знаку  на єврейському кладовищі в місті Новоселиця

27. 

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки міського сквера в м.Новоселиця.

29. Про затвердження проєктів земле-устрою щодо відведення земельних ділянок для створення громадських пасовищ на території Новоселицької МТГ за межами с.Рингач

30. Про затвердження технічної докумен-тації з нормативної грошової оцінки земель села Динівці Чернівецького району Чернівецької області.

31. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо встановле-ння меж території Новоселицької міської територіальної громади

32. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведен-ня земельної ділянки комунальної власності по вулиці 28 Червня, 8 в місті Новоселиця.

33. Про передачу земельної ділянки у приватну власність по вулиці Крилова, 32 в місті Новоселиця гр.Чупак А.В.

34. Про передачу земельної ділянки у приватну власність по вулиці О.Вишні, 28 в селі Зелений Гай гр.Бумбаку О.Н.

35. Про передачу земельної ділянки у приватну власність по вулиці Пирогова, 22 в селі Динівці гр.Ватаманюку А.А.

36. Про передачу земельної ділянки у приватну власність по вулиці Пирогова, 24 в селі Динівці  гр.Ватаманюк С.А.

37. Про передачу земельної ділянки у приватну власність по вулиці Фруктовій, 8 в селі Динівці  гр.Влад Н.М.

38. Про передачу земельної ділянки у приватну власність по вулиці Гоголя, 83 в селі Маршинці гр.Чубрей М.М.

39. Про передачу земельної ділянки у приватну власність по вулиці Незалежності, 47 в селі Рокитне гр.Панчук А.В.

40. Про передачу земельної ділянки у приватну власність по вулиці Незалежності, 35 в селі Рокитне гр.Кіореско В.І.

41. Про передачу земельної ділянки у приватну власність в межах села Зелений Гай гр.Аронець А.І.

42. Про передачу земельної ділянки у приватну власність за межами села Зелений Гай гр.Шинкарюку І.Д.

43. Про передачу земельної ділянки у приватну власність за межами села Динівці гр.Даниловій Л.Д.

44. Про передачу земельної ділянки у приватну власність в межах села Динівці гр.Ватаманюк А.А.

45. Про передачу земельної ділянки у приватну власність в межах села Динівці гр.Ватаманюк С.А.

46. Про передачу земельної ділянки у приватну власність за межами села Динівці гр.Влад Н.М.

47. Про передачу земельної ділянки у приватну власність за межами села Динівці гр.Борш Р.І.

48. Про передачу земельної ділянки у приватну власність за межами села Рокитне гр.Кіореско Г.М.

49. Про передачу земельної ділянки у приватну власність за межами села Рокитне гр.Поповій Р.В.

50. Про передачу земельної ділянки у приватну власність за межами села Рокитне гр.Кіореско І.І.

51. Про передачу земельної ділянки у приватну власність за межами села Рокитне гр.Поповій А.А.

52. Про передачу земельної ділянки у приватну власність в межах села Рокитне гр.Кіореско В.І.

53. Про