Новоселицька

міська рада

об'єднаної

територіальної громади

Дати

Шановні працівники газового господарства!

Щирі вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

У складних економічних умовах саме ви, не лише стабільно забезпечуєте всіх споживачів природним газом, але й проводите газифікацію населених пунктів. Сердечно вітаю всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться зараз у газовій галузі нашого краю, бажаю міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів в ім’я подальшого розвитку газової галузі. Нехай свято повнить душу радістю та гордістю за зроблене!

Марія НІКОРИЧ, голова Новоселицької ОТГ

Шановні підприємці!

Дозвольте привітати Вас з Вашим професійним святом! Розвиток малого і середнього бізнесу - основа успішної економіки громади.

Бажаю Вам стабільності, надійних ділових партнерів, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів! Вдалих угод та надійних партнерів! Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною, а плідна праця завжди буде запорукою добробуту Ваших рідних!

З повагою,

голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич.

Дорогі школярі, студенти, вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Нажаль, на початку цього навчального року вчителі не зможуть зустріти своїх учнів у стінах рідних шкіл, а привітання і перший дзвоник лунатимуть дистанційно.

Я розумію стурбованість педагогічних колективів та батьків стосовно початку нового навчального року. Але щиро вірю, що ми разом зможемо призупинити ріст захворюваності, спричиненої розповсюдженням короновірусної інфекції COVID-19 і через 14 днів діти повернуться до шкіл, зустрінуться зі своїми друзями та вчителями.

Я бажаю всім, хто сьогодні здобуває освіту, отримати міцні знання. Цінуйте своїх учителів — людей, які вкладають у кожного з вас частинку серця, поважайте батьків, однокласників. Будьте впевнені у власних силах і здібностях.

Шановні батьки, щира вдячність вам за турботу  про підготовку до нового навчального року! Багато вже зроблено в навчальних закладах, проте ми не зупиняємося на досягнутому. Тож нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх  розпочатих справ.

Хочу висловити  велику вдячність  шановним учителям за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння.

Зичу всім школярам та студентам сміливості й упевненості в собі, натхнення в пізнанні світу, відкриттів і нових перемог у новому навчальному році!

З найкращими побажаннями та вірою у ваше добре майбутнє!

                   

Новоселицький міський голова                                            Марія Нікорич

1 / 57

Please reload

стратегія.JPG

     Новоселицька міська рада оголошує конкурсний відбір

         Новоселицька міська рада оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Новоселицької міської ради об’єднаної територіальної громади.

 1. Новоселицька міська рада, яка знаходиться за адресою: вулиця Чкалова,3, місто Новоселиця, Чернівецької області, 60300 оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Новоселицької міської ради об’єднаної територіальної громади, а саме:

 • нежитлової будівлі – складу цивільної оборони загальною площею 820,0 кв. м., що розташоване за адресою: вулиця Комарова, 48В, місто Новоселиця, Чернівецька область, 60300;

 • нежитлової будівлі – пункту штучного запліднення  загальною площею 53,1 кв. м., що розташоване за адресою: вулиця Садова. 19-Б, село Котелеве Новоселицький район, Чернівецька область, 60340.

 1. До участі в конкурсі можуть бути допущені:

     суб'єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об'єкту оцінки.

 1.  Відповідно до Положення «Про конкурсний вибір суб’єктів оціночної діяльності» затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015  № 2075, затвердженого Мінюстом від 15 січня
  2016 р. за N60/28190, документація подається претендентом в запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті.

            До підтверджуючих документів належать:

·          заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4 вищенаведеного Положення);

·          копія установчого документа претендента;

·          копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

·          письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки), завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

·          копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

·          інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

            Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Документи подаються в запечатаному конверті на адресу організатора конкурсу.

Конкурс відбудеться 17 серпня 2020 року о 1000 год. в приміщенні міської ради за адресою: 60300, Чернівецька обл., м. Новоселиця вул. Чкалова,3, кабінет №6.

Документи на участь в конкурсі приймаються до 16.00 год. 14 серпня 2020 року  включно за адресою: 60300, Чернівецька обл., м. Новоселиця вул. Чкалова,3,  кабінет №6, тел. 5-07-54

Телефон для довідок: (03733)  5-07-54,5-09-88.

1 / 55

Please reload

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

09.05.2020

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні стаматологічної допомоги на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

09.05.2020

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

09.05.2020

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

09.05.2020

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів у офісних приміщеннях в період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

09.05.2020

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в закладах стаціонарної психіатричної допомоги, медико-соціального та соціального захисту населення в період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

27.04.2020

Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках.

Постанови Головного Державного санітарного лікаря України

 
Снимок.JPG
Герб Новоселиці
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

 • Facebook Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon