top of page
 1. Про лічильну комісію

 2. Про обрання секретаря міської ради

 3. Про затвердження Положення про постійні комісії Новоселицької міської ради обєднаної територіальної громади

 4. Про формування кількісного та персонального складу постійних комісій Новоселицької міської ради обєднаної територіальної громади

 5. Про затвердження Положення про старосту

 6. Про затвердження старостинських округів.

 7. Про покладання обовязків старости в Маршинецькому старостинському окрузі №1 Новоселицької міської ради на Нікітовича Г.І.

 8. Про покладання обовязків старости в Рингацькому старостинському окрузі №2 Новоселицької міської ради на Андронюка В.І.

 9. Про покладання обовязків старости в Рокитненському  старостинському окрузі №3 Новоселицької міської ради на Роман О.О.

 10. Про покладання обовязків старости в Слобідському  старостинському окрузі №4 Новоселицької міської ради на Федоряка В.М.

 11. Про покладання обовязків старости в Строїнецькому старостинському окрузі №5 Новоселицької міської ради на Кукуряка М.І.

 12. Про внесення змін до структури Новоселицької міської ради

 13. Про затвердження заступників міського голови.

 14. Про затвердження керуючого справами міськвиконкому

 15. Про початок реорганізації Маршинецької, Рингацької, Рокитненської, Слобідської, Строїнецької сілських рад шляхом приєднання до Новоселицької міської ради.

 16. Про утворення виконавчого комітету міської ради.

 17. Про міський бюджет на 2018 рік.

 18. Про делегування повноважень в галузі освіти відділу освіти Новоселицької РДА.

 19. Про розмір вартості харчування та плати за харчування дітей у ДНЗ та ЗОШ Новоселицької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

 20. Про надання згоди на отримання майна навчальних закладів Новоселицької об’єднаної територіальної громади.

 21. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку на в.о. старости Маршинецького старостинського округу Нікітовича Г.І.

 22. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку на в.о. старости Рингацького старостинського округу Андронюка В.І.

 23. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку на в.о. старости Рокитненського старостинського округу Роман О.О.

 24. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку на в.о. старости Слобідського старостинського округу Федоряка В.М.

 25. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку на в.о. старости Строїнецького старостинського округу Кукуряка М.І.

 26. Про виготовлення номерних печаток для вчинення нотаріальних дій в.о. старост населених пунктів Новоселицької об’єднаної територіальної громади.

 27. Про умови оплати праці міського голови.

 28. Про умови оплати праці секретаря міської ради.

 29. Про розгляд заяви депутата Шови Д.Ф.

ІІІ сесія 2018
 1. Звіт про виконання міського та сільських бюджетів за 2017 рік.

 2. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

 3. Про затвердження Програми соціально – економічного розвитку Новоселицької міської ради на 2018 рік.

 4. Про Програму реформування і розвитку житлово – комунального господарства Новоселицької ОТГ на 2018 -2019 р.р.

 5. Про затвердження Програми утримання в належному стані доріг Новоселицької ОТГ на 2018 – 2019 р.р.

 6. Про Програму з охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів «Екологія» 2018 – 2019 р.р.

 7. Про затвердження Місцевої  цільової  соціальної Програми розвитку      цивільного захисту, забезпечення пожежної  безпеки  та  запобігання і  реагування  на надзвичайні ситуації на території Новоселицької ОТГ Чернівецької області на 2018-2022 роки.

 8. Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень Новоселицької міської ради на 2018 -2020 роки.

 9. Про  затвердження Програми забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та серверів Центром обслуговування платників Новоселицького району на 2018-2020 роки.

 10. Про  затвердження Програми розвитку культури, охорони культурної спадщини та увічнення пам’яті видатних людей Новоселицької ОТГ на 2018-2019 роки.

 11. Про затвердження Положення  про порядок та умови оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Новоселицької міської ради.

 12. Про персональний склад постійно – діючої конкурсної комісії з проведення міською радою комерційних конкурсів на право укладання договорів оренди нежилих приміщень (будівель, споруд), що  належать до комунальної власності Новоселицької міської ради.

 13. Про затвердження Положення про порядок розрахунку і використання плати за оренду майна, що належить до комунальної власності Новоселицької міської ради.

 14. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Новоселицької міської ради та виконавців робіт із землеустрою.

 15. Про затвердження Положення про цільовий фонд Новоселицької міської ради.

 16. Про затвердження Положення про порядок участі замовників у розвиток інфраструктури Новоселицької ОТГ.

 17. Про затвердження Положень про відділи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

 18. Про внесення змін до рішення І сесії Новоселицької міської ради VІІ скликання від 17.01.2018 року №1/21 «Про розмір вартості харчування та плати за харчування дітей у ДНЗ та ЗОШ Новоселицької ОТГ на 2018 рік».

 19. Про виготовлення печаток для довідок та штампів.

 20. Про надання дозволу на оформлення договору поділу нерухомого майна, яке є спільною частковою власністю Новоселицької міської ради, по вул. Центральна,81-В в місті Новоселиця та присвоєння нової поштової адреси.

 21. Про надання згоди КП «Новоселицька міська тепломережа» на списання основних засобів.

 22. Про розгляд листа Новоселицького військового комісара.

ІІІ сесія 2018
 1. Звіт про виконання міського та сільських бюджетів за 2017 рік.

 2. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

 3. Про затвердження Програми соціально – економічного розвитку Новоселицької міської ради на 2018 рік.

 4. Про Програму реформування і розвитку житлово – комунального господарства Новоселицької ОТГ на 2018 -2019 р.р.

 5. Про затвердження Програми утримання в належному стані доріг Новоселицької ОТГ на 2018 – 2019 р.р.

 6. Про Програму з охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів «Екологія» 2018 – 2019 р.р.

 7. Про затвердження Місцевої  цільової  соціальної Програми розвитку      цивільного захисту, забезпечення пожежної  безпеки  та  запобігання і  реагування  на надзвичайні ситуації на території Новоселицької ОТГ Чернівецької області на 2018-2022 роки.

 8. Додаток до програми МНС

 9. Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень Новоселицької міської ради на 2018 -2020 роки.

 10. Про  затвердження Програми забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та серверів Центром обслуговування платників Новоселицького району на 2018-2020 роки.

 11. Про  затвердження Програми розвитку культури, охорони культурної спадщини та увічнення пам’яті видатних людей Новоселицької ОТГ на 2018-2019 роки.

 12. Про затвердження Положення  про порядок та умови оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Новоселицької міської ради.

 13. Про персональний склад постійно – діючої конкурсної комісії з проведення міською радою комерційних конкурсів на право укладання договорів оренди нежилих приміщень (будівель, споруд), що  належать до комунальної власності Новоселицької міської ради.

 14. Про затвердження Положення про порядок розрахунку і використання плати за оренду майна, що належить до комунальної власності Новоселицької міської ради.

 15. Положення про порядок розрахунку і використання плати за оренду майна, що належить до комунальної власності Новоселицької міської ради.

 16. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Новоселицької міської ради та виконавців робіт із землеустрою.

 17. Про затвердження Положення про цільовий фонд Новоселицької міської ради.

 18. Про затвердження Положення про порядок участі замовників у розвиток інфраструктури Новоселицької ОТГ.

 19. Про затвердження Положень про відділи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

 20. Про внесення змін до рішення І сесії Новоселицької міської ради VІІ скликання від 17.01.2018 року №1/21 «Про розмір вартості харчування та плати за харчування дітей у ДНЗ та ЗОШ Новоселицької ОТГ на 2018 рік».

 21. Про виготовлення печаток для довідок та штампів.

VІ сесія 2018
VІІ сесія 2018
 1. Про звіт голови комісії з реорганізації Маршинецької, Рингацької, Рокитненської, Слобідської, Строїнецької сільських рад шляхом приєднання до Новоселицької міської ради.

 2. Про внесення змін до рішення 5 сесії Новоселицької міської ради 7 скликання від 26.04.2018 року №5/8 "Про затвердження переліку проектів, які будуть фінансуватися за рахунок субвенці з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  обєднаних теритріальних громад в 2018 році"

 3. Про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року.

 4. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

 5. Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

  6. Про встановлення ставок і пільг із сплати на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік..

VІІІ сесія 2018
 1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

 2. Про план роботи Новоселицької міської ради на ІІ півріччя 2018 року.

 3. Про добровільне приєднання Котелівської територіальної громади до Новоселицької об’єднаної територіальної громади.

 4. Про покладання обов’язків старости.

 5. Про затвердження Положення про конкурсну комісію щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком та складу конкурсної комісії.

ІІ сесія 2018
ІV сесія 2018

1.Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

2. Про заміну сторони у договорі оренди нежитлового приміщення.

V сесія 2018
 1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

 2. Про надання згоди на добровільне приєднання Котелівської територіальної громади до Новоселицької об’єднаної територіальної громади.

 3. Про затвердження Програми фізичної культури і спорту Новоселицької об’єднаної територіальної громади на 2015 – 2020 роки в новій редакції.

 4. Про затвердження Положень про відділи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

 5. Про розгляд пропозиції Новоселицької районної ради щодо безоплатної передачі майна із спільної власності територіальних громад м. Новоселиця та сіл Новоселицького району у власність Новоселицької ОТГ в особі Новоселицької міської ради.

 6. Про розгляд пропозиції Новоселицької районної ради щодо безоплатної передачі майнових прав юридичних осіб із спільної власності територіальних громад м. Новоселиця та сіл Новоселицького району у власність Новоселицької ОТГ в особі Новоселицької міської ради.

 7. Про внесення змін статуту КП «Новоселицька міська тепломережа» та затвердження його в новій редакції.

 8. Про затвердження переліку проектів, які будуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в 2018 році.

 9. Про прийняття в комунальну власність Новоселицької міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей.

 10. Про надання в оренду частини нежитлових приміщень  по вул. Центральна,106 в м. Новоселиця для розміщення районного сектору міграційної служби УДМСУ в Чернівецькій області.

 11. Про надання в оренду частини нежитлового приміщення в Новоселицькій ЗОШ №3 для розміщення буфету.

 12. Про надання в оренду частини нежитлового приміщення в Слобідському НВК для розміщення буфету.

 13. Про продовження договору оренди нерухомого майна (танцювальний майданчик) в місті Новоселиця.

 14. Про звернення депутатів Новоселицької міської ради до Верховної ради України.

 15. Про клопотання Новоселицької районної федерацій футболу та волейболу.

 16. Про депутатський запит групи депутатів Новоселицької міської ради, які проживають в селі Маршинці.

 17. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

 18. Про надання згоди на добровільне приєднання Котелівської територіальної громади до Новоселицької об’єднаної територіальної громади.

 19. Про затвердження Програми фізичної культури і спорту Новоселицької об’єднаної територіальної громади на 2015 – 2020 роки в новій редакції.

 20. Про затвердження Положень про відділи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

 21. Про розгляд пропозиції Новоселицької районної ради щодо безоплатної передачі майна із спільної власності територіальних громад м. Новоселиця та сіл Новоселицького району у власність Новоселицької ОТГ в особі Новоселицької міської ради.

 22. Про розгляд пропозиції Новоселицької районної ради щодо безоплатної передачі майнових прав юридичних осіб із спільної власності територіальних громад м. Новоселиця та сіл Новоселицького району у власність Новоселицької ОТГ в особі Новоселицької міської ради.

 23. Про внесення змін статуту КП «Новоселицька міська тепломережа» та затвердження його в новій редакції.

 24. Про затвердження переліку проектів, які будуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в 2018 році.

 25. Про прийняття в комунальну власність Новоселицької міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей.

 26. Про надання в оренду частини нежитлових приміщень  по вул. Центральна,106 в м. Новоселиця для розміщення районного сектору міграційної служби УДМСУ в Чернівецькій області.

 27. Про надання в оренду частини нежитлового приміщення в Новоселицькій ЗОШ №3 для розміщення буфету.

 28. Про надання в оренду частини нежитлового приміщення в Слобідському НВК для розміщення буфету.

 29. Про продовження договору оренди нерухомого майна (танцювальний майданчик) в місті Новоселиця.

 30. Про звернення депутатів Новоселицької міської ради до Верховної ради України.

 31. Про клопотання Новоселицької районної федерацій футболу та волейболу.

 32. Про депутатський запит групи депутатів Новоселицької міської ради, які проживають в селі Маршинці.

ІХ сесія 2018
ХІ сесія 2018
ХІІ сесія 2018
ХІV сесія 2018
ХІІІ сесія 2018
bottom of page