top of page
qr-code.gif

Фактична адреса: Чернівецька область, м. Новоселиця,

вул. Центральна 140

Юридична адреса: Чернівецька область, м. Новоселиця,

вул. 1-го травня, 5

код за ЄДРРОУ: 34508403

ПД: 345084024073

р/р: 26000051500351, МФО: 356282 в ПАТ КБ "Приватбанк"

Номер свідотства платника ПДВ: 32851339

Електронні адреси: vyjkg-nov@ukr.net 

Електронна адреса для податкових накладних в M.E.Doc IS: novoselutsa@gmail.com

Керівник: Агратіна Віктор Михайлович (тел: 5-05-08)

Начальник ТС: Ефтеній В'ячеслав Михайлович (тел: (095) 712-45-22)

Майстер по благоустрою: Кристадул Людмила Олексійовна (тел: (095) 406-48-18)

Майстер по водо-каналізаційнії мережі: Гончаренко Андрій Миколайович (тел: (050) 231-64-85)

Контролер по будинкууправлінню: Штефанеса Марина Іванівна (тел: (066) 868-06-26)

Бухгалтер по розрахункам з населенням: Добринюк Валентина Іванівна (тел: 2-11-80)

Бухгалтер по розрахункам з юридичними лицями: Габа Наталія Іванівна (тел: 2-11-80)

Економіст по питанням формування тарифів: Хоміцька Олена Олександрівна (тел: 2-11-82)

Повідомляє «Новоселицька міська тепломережа»

УВАГА!

27815lystay.jpg

Відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерелу творення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об'єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки). Згідно з рішенням №14/9 від 29 грудня 2011 року ХІV сесії VІ скликання Новоселицької міської ради, виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території м. Новоселиця є КП «Новоселицька міська тепломережа». Згідно з п.1 ч.3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язується укласти договір на надання житлово-комунальних послуг. До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги. Згідно з Правилами благоустрою території міста Новоселиця до порушень цих Правил відноситься відсутність у підприємств, установ, організацій, підприємців, громадян, які мають у власності або користуванні приміщення (будівлі, споруди), договору на вивіз побутових відходів зі спеціалізованими організаціями. Відповідно до Правил благоустрою, при виявленні фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження. Згідно з ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.). Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території міста Новоселиця і тягне за собою адміністративну відповідальність. Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців, які не уклали договір (умову) на вивезення побутових відходів, звернутися в КП «Новоселицька міська тепломережа» за адресою: 60300, Чернівецька обл., Новоселицький район, місто Новоселиця, вулиця Центральна, 140, для укладення такого договору. Телефон для довідок – 2-11-80. В разі неукладення договору, з 01.07.2018 року, щодо порушників будуть застосовані грошові стягнення, передбачені Законодавством України.

Повідомляє «Новоселицька міська тепломережа»

УВАГА!

27815lystay.jpg

За спалювання сміття штрафуватимуть

КП «Новоселицька міська тепломережа» доводить до відома мешканців Новоселицької ОТГ про заборону спалювання рослинних залишків на території і населених пунктів, підприємств, установ, організацій, яка передбачена в статті 20 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря»:

«Не допускається спалювання промислових та побутових відходів, які  є  джерелами забруднення  атмосферного повітря забруднюючими речовинами   та   речовинами   з  неприємним  запахом  або іншого шкідливого впливу, на території підприємств, установ, організацій і  населених пунктів, за винятком випадків, коли це здійснюється з використанням спеціальних   установок   при   додержанні вимог, встановлених законодавством про охорону атмосферного повітря».

Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 77.1 Кодексу про адміністративні правопорушення України. За випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян у розмірі від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від  п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Заборонено спалювання всіх видів відходів на прибудинкових територіяхта на територіях зелених насаджень. Якщо ви помітили горіння сухої трави – спробуйте самотужки його ліквідувати. У випадках значного поширення пожежі – негайно повідомте про загорання за телефоном “101”.

bottom of page