• Прес-служба

«Вернісаж особистостей»

Свято вшанування обдарованих учнів та їхніх наставників навчальних закладів Новоселицької ОТГ відбулося сьогодні в актовій залі гімназії.


Тут відзначали учнів, які показали високі результати знань, захищали честь громади та стали призерами і переможцями олімпіад, конкурсу науково-дослідних робіт Малої Академії наук, інших конкурсів, спортивних змагань та творчих конкурсів.

Понад 110 грамот і подяк вручили голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич, начальники відділів освіти апарату виконкому міської ради Аделіна Руснак та культури, спорту, сім’ї та молоді Микола Козубовський, директор ЗОШ №3, депутат міськради Сергій Кока. Нагороди вручали в номінаціях «Інтелектуальна надія Новоселиччини», «Таланти Новоселиччини», «Юні олімпійці Новоселиччини», а також «Талант і майстерність» - номінація для педагогів під керівництвом яких школярі досягли високих результатів.

Таке свято відбулося в Новоселицькій ОТГ вперше, Марія Нікорич сподівається, що воно стане традиційним і сприятиме подальшим успіхам у навчанні учнів шкіл громади.

52 перегляд0 коментар
Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon