top of page
  • Фото автораПресслужба

Виготовлено попередній 3D-проєкт майбутнього новоселицького парку

Дизайнери, які працювали в громаді в рамках співпраці з програмою DOBRE, запропонували ландшафтне бачення майбутнього новоселицького парку.


Як ми раніше повідомляли, Новоселицька громада в рамках співпраці з програмою #DOBRE, отримала можливість попрацювати ще в одному із напрямків, зокрема розробки просторових та дизайнерських рішень для однієї із локацій в громаді. Так, для нашої громади були відібрані експерти із розробки дизайну для центрального парку. Протягом кількох місяців тривала робота. Зокрема, експерти знайомилися із новоселицьким парком і околицями, визначили найбільш відвідуванні та «неприємні» місця, спілкувалися із жителями міста. На основі цього створено дизайнерський проєкт - концепцію нового Новоселицького парку, яку презентували 31 січня. Важливо, що при розробці дизайну, уже було частково враховані ті напрацювання, які громада зробила, але більшість - це бачення, які зібрані на основі пропозицій місцевих жителів, перенесених на папір, візуалізовано баченням дизайнерів. Запропоновані рішення будуть реалізовані за кошти програми #DOBRE та інших міжнародних програм, частково – бюджету громади, також планується залучення інвесторів в майбутньому.

Серед того, що уже практично втілюється в життя та передбачено дизайном – заміна доріжок, облаштування зон відпочинку, освітлення парку, облаштування торгівельної зони. Серед інших пропозицій, наданих новосельчанами і врахованих дизайнерською командою, ремонт містка, заміна дитячого майданчику, облаштування скейт-парку, критих альтанок, розчистка ставка та багато іншого. Звичайно, перетворення парку на сучасний комплекс дозвілля і відпочинку - справа не одного року, але принаймні у електронному вигляді він не залишає байдужим. Запрошуємо надавати ваші пропозиції, а також брати активну участь у створенні парку майбутнього.

640 переглядів0 коментарів