top of page

Виконком прийняв проєкт бюджету-2020

Виконком Новоселицької міської ради ОТГ заслухав інформацію про стан забезпечення публічної безпеки та порядку, боротьби зі злочинністю на території Новоселицької ОТГ, про що доповів начальник сектору превенції Новоселицького відділення поліції Володимир Єфтемій.


Члени виконкому, насамперед в. о. старост сіл, висловили побажання і зауваження щодо роботи дільничних інспекторів в населених пунктах громади. Крім того, обговорили кроки, які необхідно здійснити для успішного впровадження

проєкту «Поліцейський офіцер громади». Згідно проєкту, в Новоселицькій громаді

працюватиме 4 поліцейських. Кандидатури офіцерів подаватиме громада, перед нею і звітуватиме людина, яка обійме посаду, головним завданням якої буде забезпечення безпеки жителів території ОТГ.

Виконком розглянув проєкт бюджету на 2020 рік, який винесуть на розгляд наступної сесії міської ради. Також обговорено і прийнято план роботи виконкому на перше півріччя наступного року, проєкти цільових програм розвитку Новоселицької ОТГ на 2020 рік.

Виконком затвердив перелік об’єктів, визначених на території Новоселицької ОТГ та видів робіт для виконання особами на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт на 2020 рік.

Розглянуто і прийнято низку інших рішень.

127 переглядів0 коментарів