top of page
  • Фото автораПресслужба

Виконком прийняв рішення з комплексу соціальних питань

Відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради Чернівецької області.

Про соціальний захист пільгових категорій населення в Новоселицькій міській територіальній громаді доповіла начальник відділу соціального захисту населення Лія Арсеній.

Прийнято план роботи виконкому міської ради на друге півріччя 2021 року, затверджено документи з питань евакуації населення на території Новоселицької міської територіальної громади.

Виконком прийняв рішення "Про відзначення 25-ої річниці Конституції України" та "Про відзначення 30-ої річниці незалежності України".

Затверджено режим роботи закладів дошкільної освіти влітку 2021 року, а також закріплено території обслуговування за закладами дошкільної освіти та дошкільними підрозділами НВК Новоселицької МТГ.

Виконком затвердив протокол засідання робочої групи щодо визначення пріоритетної послуги в рамках Програми «DOBRE» (напрямок «Послуги»). Робоча група, ґрунтуючись на проведеному раніше опитуванні населення визначила пріоритетним напрямком благоустрій.

Прийнято низку рішень щодо соціального захисту дітей, зокрема створено міждисциплінарну команду для організації соціального захисту дітей, та осіб, які потребують соціального захисту. Зокрема, про надання грошової компенсації за придбання шкільної та спортивної форми дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, затвердження списку громадян Новоселицької міської територіальної громади, що потребують обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради, про визначення місця проживання трьох малолітніх дітей, за зверненнями батьків тощо.

Виконком прийняв рішення щодо впорядкування адресних частин та перейменування і найменування вулиць в окремих населених пунктах громади.

Виконком підтримав звернення до експертної команди програми DOBRE стосовно молодіжного компоненту, який реалізовуватиметься в рамках програми. Адже за результатами опитування молодь громади найбільше підтримала створення тренувальних майданчиків у населених пунктах, натомість експерти віддали перевагу створенню молодіжного центру. Тож прийнято звернення з проханням ще раз розглянути пропозиції, адже спортивні майданчики здатні охопити більшу кількість молоді і стати комплексним доповненням до вже існуючих спортивних споруд.

З цих та інших питань прийнято відповідні рішення.

139 переглядів0 коментарів