top of page
  • Фото автораПресслужба

Виконком розглянув виконання бюджету та низку питань соцзахисту

Відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради. Про виконання міського бюджету за І-ше півріччя 2021 року доповіла начальниця фінансового відділу апарату виконкому міської ради Наталія Кіцак.


Виконком затвердив склад і Положення про комісію з питань мобілізації платежів до міського бюджету. Утворено комісію з надання пропозицій щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Виконком затвердив списки осіб із числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, що потребують покращення житлових умов у Новоселицькій МТГ. Прийнято низку рішень щодо підтвердження місця проживання малолітніх дітей для тимчасового виїзду за межі України, а також щодо доцільності позбавлення батьківських прав окремих осіб, інші рішення стосовно малолітніх.

Також створено комісію по вирішенню питань щодо звільнення окремих категорій осіб від плати за соціальні послуги, які надаються КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради.

Прийнято низку рішень з інших соціальних питань та впорядкування адресних частин помешкань громадян на території громади.

62 перегляди0 коментарів