top of page

Виконком розглянув питання благоустрою

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, яке вела міський голова Марія Нікорич. У роботі виконкому взяв участь голова райдержадміністрації Олег Мельничук.


Обговорено понад двадцять питань порядку денного. Головну увагу було зосереджено на обговоренні питання проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів ОТГ, з якого інформував заступник міського голови Сергій Арсеній. За його словами, місячники санітарної очистки та благоустрою міста та сіл громади заплановано здійснити у три етапи – з 16 березня по 17 квітня, з 20 липня по 21 серпня, з 28 вересня по 30 жовтня. Члени виконкому затвердили план заходів з саночистки та благоустрою, а загальним днем «великого прибирання» у громаді визначили 30 квітня. Обговорили на виконкомі питання завершення опалювального сезону та дали добро одразу ж розпочати підготовку до опалювального сезону-2020/21. Також створили та затвердили персональний склад Консультаційного пункту з питань цивільного захисту Новоселицької міської ради ОТГ, затвердили проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт чистини даху будинку культури в Новоселиці, надали матеріальну допомогу тим, хто перебуває у складних життєвих обставинах, виділили кошти на проведення баскетбольного та волейбольного турнірів тощо.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

На засідання виконкому завітали представники села Колінківці Хотинського району на чолі з сільським головою Дмитром Мельником. Громада села висловила бажання приєднатися до Новоселицької громади. Це питання винесуть на розгляд найближчої сесії міської ради.


24 перегляди0 коментарів