top of page
  • Пресслужба

Виконком розглянув питання організації інклюзивного навчання

Відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

Про організацію інклюзивного навчання в закладах освіти Новоселицької МТГ доповіла начальник відділу освіти апарату виконкому Аделіна Руснак.

Прийнято рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік», Про визначення другої пріоритетної послуги в Новоселицькій МТГ в рамках Програми «DOBRE» - нею визначено освітлення населених пунктів громади.

Про затвердження складу конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

Затверджено протоколи результатів електронного аукціону з оренди нежитлового приміщення хірургічного відділення КНП «Новоселицька лікарня» по провулку Карамзіна, 1 в місті Новоселиця, приватизації шляхом викупу нежитлової будівлі – пункту штучного запліднення по вулиці Садова, 19 Б в селі Котелеве.

Затверджено дефектний акт і зведений кошторис на об’єкт «Капітальний ремонт системи вуличного освітлення у с. Котелеве (Чернівецький район, Чернівецька область)» та затвердження розміру кошторисної заробітної плати.

Рішенням виконкому утворено Координаційну ради з питань запобігання і протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.

Розглянуто низку заяв громадян з яких прийнято відповідні рішення.

18 переглядів0 коментарів
bottom of page