top of page
  • Фото автораПресслужба

Виконком розглянув проєкт бюджету-2021

Відбулося перше засідання виконкому Новоселицької міської ради територіальної громади VІІІ-го скликання.


Виконком розглянув проєкт міського бюджету на 2021 рік, проекти цільових програм розвитку Новоселицької міської територіальної громади, які будуть винесені на розгляд сесії міської ради.

Затверджено план роботи виконкому міської ради на перше півріччя 2021 року. Рішенням виконкому утворено адміністративну комісію при виконкомі міської ради, громадську комісію з житлових питань, комісію по обстеженню матеріально-побутових умов проживання, раду опіки і піклування, комісію з розгляду спірних питань, топонімічну комісію при виконкомі міської ради.

Також виконком затвердив інформаційні і технологічні картки адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Новоселицької міської ради, перелік об’єктів та види робіт, які будуть виконувати особи, засуджені до громадських робіт, та порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на території населених пунктів Новоселицької міської територіальної громади на 2021 рік, визначено перелік об'єктів та види робіт для виконання робіт такими особами.

Виконком прийняв рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям Новоселицької міської територіальної громади, щодо організації святкування Новорічних та Різдвяних свят в Новоселицькій міській територіальній громаді, надано дозволи підприємцям на торгівлю новорічними ялинками відповідно поданих заяв. Прийнято низку рішень з питань життєдіяльності громади.

130 переглядів0 коментарів