top of page
  • Фото автораПресслужба

Виконком розглянув роботу ЦНАП щодо надання адміністративних послуг

Відбулося засідання виконкому Новоселицької міської ради.


Про роботу Центру з надання адміністративних послуг міської ради доповіла начальник відділу з надання адмінпослуг Тетяна Агратіна.

Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2021 р. доповіла начальник фінансового відділу апарату виконкому міської ради Наталія Кіцак.

Виконком прийняв рішення про зміну схеми санітарного очищення м. Новоселиця та с. Маршинці. Зміни графіку, власне,торкнуться лише с. Маршинці з метою поліпшення обслуговування домогосподарств.

Виконком затвердив нові тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення. Зростання тарифів зумовлене значним підвищенням підвищенням мінімальної заробітної плати, вартості електроенергії, запчастин та комплектуючих тощо. Востаннє тарифи переглядалися ще у березні 2019 року.

Прийнято рішення щодо умов проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради. Затверджено проєктно-кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт спортивного майданчику с. Машинці з облаштуванням універсального спортивного майданчика з штучним покриттям та бігових доріжок з поліуретановим покриттям», що здійснюватиметься за рахунок державної субвенції та місцевого бюджету. Розглянуто низку заяв громадян з яких прийнято відповідні рішення.

79 переглядів0 коментарів