• Пресслужба

Виконком розглянув хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період

Відбулося засідання виконкому Новоселицьккої міської ради.


Про хід підготовки КП «Новоселицька міська тепломережа» та ТОВ «Нова Ера- Енергетична Група», закладів загальної середньої та дошкільної освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років доповів заступник голови міської ради Сергій Арсеній. У більшості комунальні заклади готові до роботи взимку, але існують певні проблеми, про які повідомили керівники комунальних закладів та в. о. старост. Міські голова Марія Нікорич надала доручення щодо усунення недоліків.

Виконком прийняв рішення про відведення місць для обладнання на території Новоселицької об’єднаної територіальної громади стендів, дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації при проведенні місцевих виборів 25.10.2020 року.

Виконком затвердив протокол засідання комісії по обстеженню житлових будинків та присадибних земельних ділянок, постраждалих внаслідок стихійного лиха, які не були обстежені раніше через відсутність власників.

Прийнято рішення про проведення Відкритих змагань серед волонтерів-рятувальників «Рятувальні роботи на воді», які відбудуться у серпні, якщо не погіршиться епідемічна ситуація.

Прийнято низку рішень з питань життєдіяльності громади.

76 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Право вибору банку для відкриття пенсійного рахунку - за пенсіонером

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon