• Пресслужба

Виконком розглянув хід підготовки до роботи в осінньо-зимовому періоді

Оновлено: серп 12

Відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

Виконком розглянув питання підготовки КП «Новоселицька міська тепломережа», ТОВ «Нова Ера-Енергетична Група», закладів освіти, охорони здоров'я та культури до роботи в осінньо-зимовому періоді 2021-2022 років.


Схвалено прогноз міського бюджету Новоселицької міської ради на 2022-2024 роки, а також виконання Протоколу доручень за результатами засідання комісії з питань мобілізації платежів до міського бюджету.

Розглянуто питання «Про затвердження протоколу засідання місцевої комісії щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», про надання матеріальної допомоги мешканцям Новоселицької МТГ.

Затверджено протокол засідання комісії по вирішенню питань щодо звільнення окремих категорій осіб від плати за соціальні послуги, які надаються КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради, інші питання соціального захисту, а також питання щодо впорядкування адресних частин.

19 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Стажування на робочому місці до оформлення трудових відносин – не правомірно

Нерідко зустрічаються випадки, що роботодавець, щоб застрахувати себе від небажаних наслідків, проводить стажування працівників перед оформленням на роботу. Проте це – не правомірно. Є законний шлях п

Шановні мешканці Новоселицької громади!

У рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), за фінансового сприяння USAID (United States Agency for International Development) в період з травня по вересень