top of page
  • Фото автораПресслужба

Виконом прийняв рішення щодо роботи дошкільних закладів освіти

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, яке вів заступник міського голови Сергій Арсеній.

На засіданні в

иконкому було заслухано та обговорено інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Деомида Шови щодо стану роботи з людьми соціально незахищених категорій в Новоселицькій ОТГ. Зазначалося, що міською радою Новоселицької ОТГ затверджено ряд програм соціального характеру: «Програма соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2020-2021 рр.», «Програма «Оздоровлення та відпочинку дітей Новоселицької ОТГ» та «Програма соціального захисту учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій), членів їх сімей на 2020-2021 роки.»

З метою виявлення осіб, потребуючих допомоги, проводилося комісійне обстеження матеріально-побутових умов проживання мешканців громади та надавалася грошова допомога для вирішення матеріально-побутових питань та придбання ліків.

Учасники АТО отримують одноразову матеріальну допомогу відповідно до «Програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, членів їх сімей на 2019-2020 роки. В управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації учасники АТО отримують пільги на оплату житлово-комунальних послуг та путівки на оздоровлення.

Для покращення роботи з ветеранами, інвалідами та іншими малозабезпеченими громадянами, щоквартально поновлюються соціальні паспорта міста та сіл громади.

Налагоджена співпраця з приватними підприємцями, підприємствами, організаціями та установами по організації надання допомоги малозабезпеченим верствам населення громади.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надаються соціальні послуги людям похилого віку.

З метою подальшого покращення роботи по соціальному захисту населення Новоселицької ОТГ рекомендовано в. о. старост та працівникам відділу соціального захисту населення апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради й надалі забезпечувати особливо уважне ставлення до вирішення проблем, з якими звертаються пільгові категорії громадян; активізувати роботу з виявлення громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та надавати їм необхідну допомогу; систематично аналізувати стан роботи по покращенню соціального захисту ветеранів; проводити роботу щодо соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей.

Виконкомом затверджено режиму роботи закладів дошкільної освіти влітку 2020 року. У рішенні до цього питання йдеться: з метою запобігання поширенню короновірусу COVID -19, враховуючи рішення батьківських комітетів закладів дошкільної освіти Новоселицької об’єднаної територіальної громади виконком міської ради вирішив: відновити роботу ДНЗ «Ясне сонечко» м. Новоселиця, ДНЗ «Дзвіночок» м. Новоселиця, ДНЗ «Віночок» с. Зелений Гай, дошкільних підрозділів Строїнецького НВК, Маршинецького НВК з 1 серпня 2020 року за умови покращення епідемічної ситуації та відновити роботу ДНЗ «Мугурел» с. Рокитне, дошкільних підрозділів Слобідського НВК, Рингацького НВК, Котелівського НВК – опорного закладу, Щербинецького, Форосненського, Жилівського НВК – філій Котелівського НВК – опорного закладу з 1 вересня 2020 року за умови покращення епідемічної ситуації.

Також члени виконкому затвердили план роботи виконкому міської ради на друге півріччя 2020 року, проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт харчоблоку (літ. А) Новоселицької гімназії по вул. Центральній, 47 в м. Новоселиця Чернівецької області», проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт харчоблоку (літ. А''') загально-освітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів по провулку Шкільний,5 в м.Новоселиця Чернівецької області», дефектний акт і зведений кошторисний розрахунок на об’єкт «Поточний ремонт частини огорожі ДНЗ «Дзвіночок» по вул. Чкалова, 18-а в м. Новоселиця Чернівецької області» та затвердження розміру кошторисної заробітної плати, дефектний акт та попереднє погодження зведеного кошторисного розрахунку на об’єкт «Капітальний ремонт з проведенням енергоефективних заходів (заміна віконних прорізів) Котелівського НВК – опорного закладу Новоселицького району по вул. Українська, 5 в с. Котелеве Новоселицького району Чернівецької області» та затвердження розміру кошторисної заробітної плати.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

392 перегляди0 коментарів