top of page

Виставка: "Україна 1932/33 р. Геноцид голодом"

4 лютого 2020 року в Новоселицькому районному ліцеї було організовано виставку від Українського інституту національної пам’яті - "Україна 1932/33 р. Геноцид голодом" та проведено історично-літературний урок пам’яті для вчителів історії закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської обєднаних територіальних громад.

Викладачі із захопленням слухали розповідь вчителя історії Новоселицького ліцею Оксани Обершт про події тих часів, переймаючись трагедією, яку пережили наші предки. Важливим доповненням екскурсу в історію стали цитати з художніх творів про події тих часів, які зачитувала вчитель української мови та літератури Валентина Єфтемій.

Також вчителі, разом із бібліотекарем ліцею Альоною Одажіу, ознайомились із виставкою художньої літератури про той період. Підсумовуючи зустріч, начальник відділу освіти апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Аделіна Руснак висловила сподівання, що зацікавлені вчителі обов'язково відвідають виставку ще раз спільно із своїми учнями, адже саме від вчителів залежить виховання пам'яті поколінь, патріотизму та любові до України в наших дітях.

Дякуємо вчителю історії Новоселицького ліцею Оксані Обершт за ініціативу щодо проведення виставки та цікаво проведений захід.

47 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації ДОВЖОЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬН

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо відділу дошкільного підрозділу Маршинецького ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької