• Пресслужба

Виставка: "Україна 1932/33 р. Геноцид голодом"

4 лютого 2020 року в Новоселицькому районному ліцеї було організовано виставку від Українського інституту національної пам’яті - "Україна 1932/33 р. Геноцид голодом" та проведено історично-літературний урок пам’яті для вчителів історії закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської обєднаних територіальних громад.

Викладачі із захопленням слухали розповідь вчителя історії Новоселицького ліцею Оксани Обершт про події тих часів, переймаючись трагедією, яку пережили наші предки. Важливим доповненням екскурсу в історію стали цитати з художніх творів про події тих часів, які зачитувала вчитель української мови та літератури Валентина Єфтемій.

Також вчителі, разом із бібліотекарем ліцею Альоною Одажіу, ознайомились із виставкою художньої літератури про той період. Підсумовуючи зустріч, начальник відділу освіти апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Аделіна Руснак висловила сподівання, що зацікавлені вчителі обов'язково відвідають виставку ще раз спільно із своїми учнями, адже саме від вчителів залежить виховання пам'яті поколінь, патріотизму та любові до України в наших дітях.

Дякуємо вчителю історії Новоселицького ліцею Оксані Обершт за ініціативу щодо проведення виставки та цікаво проведений захід.

44 перегляд
Герб Новоселиці
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon