• Пресслужба

Відбувся заключний онлайн тренінг Академії Жіночого Лідерства

Відбувся заключний 2-денний онлайн тренінг 25-ої Академії Жіночого Лідерства, що проходить під егідою Українського Жіночого Фонду, участь в якому взяли представниці Новоселицької та Глибоцької територіальних громад.

Навчання проходило за тренінговими модулями: механізми участі у місцевому самоврядуванні; адвокація та можливості впливу на владу; написання проєктів тощо.

Також в рамках заходу анонсовано старт Програми малих грантів на підтримку ініціатив випускниць Академії Жіночого Лідерства з означених громад Чернівецької області, обраних на конкурсній основі.

Тренінг проводили досвідчені тренерки Академії Олена Остапчук і Люба Максимович.

Захід відбувся за підтримки програми «Децентралізації приносить кращі практики та ефективність» (DOBRE), до реалізовується в Україні міжнародною організацією Глобал Ком'юнітіз, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


10 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Шановні мешканці Новоселицької громади!

У рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), за фінансового сприяння USAID (United States Agency for International Development) в період з травня по вересень