top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбувся конкурс на посаду директора КУ «Новоселицька публічна бібліотека»

Оновлено: 1 лют. 2022 р.

На виконання законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», 11 січня 2022 року проведено конкурс на зайняття посади директора Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської ради.

Конкурс проходив у два етапи. В ході першого засідання конкурсна комісія розглянула документи, подані кандидатом на заміщення вакантної посади на відповідність кваліфікаційним вимогам.


На другому засіданні відбулася співбесіда з кандидатом, під час якої конкурсна комісія заслухала публічні презентації проєктів програм розвитку Комунальної установи "Новоселицька публічна бібліотека" Новоселицької міської ради на один і п’ять років.

Переможцем конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської ради конкурсною комісією визнано ГУЛЬПЕ Аделлу Михайлівну.

Протокол 2
.pdf
Download PDF • 128KB
Умови контракту публічна бібліотека
.docx
Download DOCX • 41KB

189 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

У зв’язку з оголошенням конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської ради (25.11.2021), просимо Вас долучитись до участі у роботі конк

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посаду директора Комунальної установи "Новоселицька публічна бібліотека" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області Відповідно до Законів України «