top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбувся "круглий стіл" із спортивною громадськістю

У залі засідань міської ради у форматі "круглого столу" відбулась зустріч із представниками спортивної громадськості краю.


Участь в зустрічі взяли міський голова Марія Нікорич, голова депутатської комісії з гуманітарних питань Іван Фока, голова ФОК "Новоселиця" Георгій Кіріл, помічник народного депутата Г. Мазурашу Богдан Столярчук, депутати, працівники апарату виконкому міськради, старости, тренери з різних видів спорту, спортсмени, ветерани спорту. Про зроблене протягом року, відколи спортивні споруди колишнього Новоселицького району передано громади, для розвитку фізкультури і спорту, доповів начальник відділу сім'ї, молоді та спорту Микола Козубовський.

Під час напруженої дискусії обговорено кроки, які необхідно зробити для покращення матеріально-технічної бази для розвитку спорту в громаді. Окремо зупинилися на необхідності розвитку "дорослого" футболу, продовження ремонту і будівництва спортивних споруд, розвитку інфраструктури. Зокрема, мова йшла про спортивний зал в будинку культури. Як зазначила міський голова, торік першочерговим завданням була заміна даху спортзалу. Цьогоріч виділено кошти на капітальний ремонт залу. Крім того, закуплено спеціальний механізм для косіння трави на спортивних майданчиках. Продовжується пошук шляхів для проведення першочергових робіт на міському стадіоні, зокрема - заміні бігових доріжок. У вирішенні цього питання сподіваються на сприяння народного депутата Георгія Мазурашу. Загальна вартість лише цих робіт сягає 8 млн. грн.

Обговорено проблеми інших видів спорту, зокрема розвитку волейболу, велоспорту та інших. Для узгодження конкретних дій, залучення бюджетних коштів, зусиль спонсорів та громадськості найближчим часом буде проведено зустрічі за окремими напрямками.

99 переглядів0 коментарів