top of page

Відбувся семінар-нарада клубних працівників Новоселицької ОТГ

Відкрила нараду голова об’єднаної територіальної громади Марія Нікорич, яка окреслила головні напрямки розвитку культури в громаді, перспективи та труднощі на нинішньому етапі, насамперед на етапі переходу районних закладів культури у комунальну власність ОТГ, завдання закладів культури та аматорських мистецьких колективів у нинішньому році.


Про основні завдання діяльності клубних установ громади в умовах децентралізації продовжив начальник відділу культури, спорту, сім’ї та молоді апарату виконкому міськради Микола Козубовський, щодо планування діяльності, режиму роботи клубних закладів, їх естетичне оформлення та дотримання правил охорони праці доповів провідний методист КУ «Новоселицький РБК» Валентин Скоробогач, щодо вимог до роботи аматорських колективів та об’єднань виступила методист КУ «Новоселицький РБК» Любов Баргеу.

Підбиваючи підсумки семінару-наради, Микола Козубовський відповів на питання присутніх.

Не минуло і без приємних моментів: голова ОТГ М. Нікорич привітала керівника клубу с. Маршинці Аурелію Бордіян з днем народження, яке вона відзначає саме сьогодні.

151 перегляд0 коментарів