top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбувся тренінг «Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління в ОТГ»

Відбувся черговий етап програми DOBRE, спрямований на посилення доброчесності у громадах, поліпшення практик фінансового менеджменту і збільшення прозорості місцевих бюджетів. Виконавцем цього етапу є Громадське Партнерство «За прозорі місцеві бюджети!».

Одним є пунктів реалізації спільного плану дій є проведення тренінгу «Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління в об’єднаних громадах», учасники якого дізналися про переваги прозорості бюджетних процесів та активної участі громадян в управлінні фінансами та про інноваційні інструменти оцінювання та підвищення рівня прозорості бюджетного процесу та фінансового управління в громадах.

Участь у

взяли депутат міської ради, голова бюджетної комісії Руслан Романюк, депутат Новоселицької міської ради Віктор Процюк, керівниця громадської організації «Новоселицька Агенція Економічного розвитку та транскордонної співпраці» Світлана Скрикуляк, начальник фінансового відділу апарату виконавчого комітету Новоселицької ради Наталія Кіцак.

Захід відбувся за підтримки Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Новоселицька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

12 переглядів0 коментарів