top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбудась зустріч з керівниками закладів освіти з питань вакцінації

Міський голова Марія Нікорич зустрілася з керівниками закладів освіти громади з питань вакцинації працівників закладів освіти до початку нового навчального року.


Під час зустрічі в.о. завідувача Новоселицького відділу Чернівецької районної філії ДУ "Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" Вадим Хмель проінформував присутніх про вакцини, наявні на території громади, безпечність вакцинації та необхідність створення колективного імунітету. Також було наголошено, що, у випадку переходу територій у жовту, помаранчеву або червону зони, працювати в очному режимі зможуть тільки ті заклади, де будуть провакціновані 80% працівників.

Підсумовуючи виступи під час зустрічі, Марія Нікорич зазначила, що вакцинований працівник освітнього закладу не лише сам набагато менше ризикує та значно краще захищений від важкого перебігу хвороби, а й захищає інших працівників і учнів.

18 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації ДОВЖОЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬН

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо відділу дошкільного підрозділу Маршинецького ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької