top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбулась презентація Академії Жіночого Лідерства

Оновлено: 2 черв. 2021 р.

В приміщенні Новоселицького будинку культури відбулась Презентація Академії Жіночого Лідерства в рамках програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)” для активних жінок з Новоселицької громади Чернівецької області.


Учасниці заходу представляли різні напрямки, зокрема прийняли участь освітяни, активістка з культурної сфери, приватні підприємниці,

керівниця громадської організації, волонтерка, представниця медичної сфери та працівниці органу місцевого самоврядування.

Нагадуємо, що Українській жіночий фонд в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства».

Ми запрошуємо всіх активних жінок, які готові працювати задля розквіту власної громади та прагнуть позитивних змін, однак бракує впевненості та команди для їхнього втілення зареєструватися в Академію, яка буде включати ряд онлайн навчань та реалізації одного на громаду проєкту на суму 3000 доларів.

Зареєструватися Ви можете за наступним посиланням https://ukr.wf/anketad або у паперовій формі, яку можна заповнити в приміщенні Новоселицької міської ради за адресою вул.Чкалова, 7, кабінет секретаря Новоселицької міської ради.

Захід відбувся за підтримки Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Новоселицька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

41 перегляд0 коментарів