• Пресслужба

Відбулась презентація Академії Жіночого Лідерства

Оновлено: черв 2

В приміщенні Новоселицького будинку культури відбулась Презентація Академії Жіночого Лідерства в рамках програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)” для активних жінок з Новоселицької громади Чернівецької області.


Учасниці заходу представляли різні напрямки, зокрема прийняли участь освітяни, активістка з культурної сфери, приватні підприємниці,

керівниця громадської організації, волонтерка, представниця медичної сфери та працівниці органу місцевого самоврядування.

Нагадуємо, що Українській жіночий фонд в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства».

Ми запрошуємо всіх активних жінок, які готові працювати задля розквіту власної громади та прагнуть позитивних змін, однак бракує впевненості та команди для їхнього втілення зареєструватися в Академію, яка буде включати ряд онлайн навчань та реалізації одного на громаду проєкту на суму 3000 доларів.

Зареєструватися Ви можете за наступним посиланням https://ukr.wf/anketad або у паперовій формі, яку можна заповнити в приміщенні Новоселицької міської ради за адресою вул.Чкалова, 7, кабінет секретаря Новоселицької міської ради.

Захід відбувся за підтримки Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Новоселицька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

40 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Законопроект щодо посилення захисту прав працівників ухвалено за основу

Верховна Рада України прийняла за основу урядовий законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників”. За відповідне рішення проголосували 296