top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбулася «бюджетна» сесія міської ради

Сьогодні відбулася ХV сесія Новоселицької міської ради VIII скликання.Перед початком сесії депутатів, працівників апарату міської ради привітали з зимовими святами Миколай та мистецькі колективи громади.

Сесія прийняла рішення «Про план роботи міської ради на І півріччя 2022 року».

Ухвалено бюджет, за яким житиме громада у 2022 році.

Затверджено низку цільових програм, серед яких: «Програма розвитку малого і середнього підприємництва в Новоселицькій МТГ на 2022-2023 роки», «Соціальної підтримки малозабезпечених верств населення Новоселицької МТГ «Турбота» на 2022-2025 роки», «Соціального захисту учасників АТО/ООС Новоселицької МТГ та членів їх сімей на 2022-2025 роки», «Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства Новоселицької об’єднаної територіальної громади», «Програма соціальної підтримки осіб/ сімей, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах та осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на 2022 -2024 роки».

Крім того затверджено «Комплексну Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ», «Програма підтримки матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я розташованих на території Новоселицької МТГ і надання фінансової допомоги для лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2022 рік».

Рішеннями сесії внесено зміни до міського бюджету на 2021 рік, до структури місцевої пожежної охорони Новоселицької міської ради та створено місцеву пожежну охорону в с. Рокитне.

В новій редакції затверджено зміни та доповнення до переліку та вартості платних соціальних послуг Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг», юридичну адресу Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

Сесія погодила Меморандуми про співпрацю із Новоолександрівською селищною радою та із Слобожанською селищною радою.

Прийнято низку рішень із інших питань життєдіяльності громади та із земельних питань.

На завершення сесії міський голова привітала всіх із прийдешніми святами, подякувала за плідну роботу у році, що минає та висловила сподівання що у 2022 році вдасться зробити набагато більше для жителів населених пунктів МТГ.

118 переглядів0 коментарів