• Пресслужба

Відбулася практична майстерня з переходу до реалізації проєктів розвитку

У рамках виконання заходів, зазначених у Протоколі про співпрацю між Новоселицькою громадою та Програмою USAID DOBRE в частині підтримки громади у місцевому економічному розвитку (МЕР), представники громад, що беруть участь у Програмі, у Чернівцях відбулася практична майстерня «Strategy to Action»: перехід до реалізації проєктів МЕР.


Учасники семінару спільно з командою DOBRE та консультантами Програми обговорили пріоритетні проєкти з МЕР та оформили їх у перші версії проєктних заявок, презентували програми з місцевого економічного розвитку громад та отримали інформацію про додаткові ресурси для розвитку МЕР у громадах.

Захід відбувся за підтримки програми «Децентралізації приносить кращі практики та ефективність» (DOBRE), до реалізовується в Україні міжнародною організацією Глобал Ком'юнітіз, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

10 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Шановні мешканці Новоселицької громади!

У рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), за фінансового сприяння USAID (United States Agency for International Development) в період з травня по вересень