top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбулася презентація результатів оцінки фінансового управління в рамках DOBRE

У прес-центрі Українського кризового медіа-центру в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) відбулася презентація результатів оцінки фінансового управління громад-партнерів Програми.

Під час заходу відбувся огляд унікальних результатів фінансового моніторингу у 25-ти громадах IV-ї когорти Програми DOBRE.Йшлося про дотримання основних рекомендацій щодо посилення фінансової дисципліни та покращення управління, що надавалися громадам; учасники прес-конференції обговорили зміни у фінансовому управлінні на місцевому рівні, що відбулися у 2020- 2021 роках. Було підбито підсумки роботи Програми DOBRE щодо покращення фінансового менеджменту у громадах та залучення громадян до нагляду за місцевими бюджетами.

Участь у презентації взяли та виступили заступниця керівника Програми DOBRE Ангела Бочі, заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода, спеціалістка з фінансового управління та місцевих бюджетів DOBRE Ольга Шубіна, експерт Програми DOBRE з публічних закупівель Юрій Кузько. Про результати співпраці, досягненння та необхідність подальшого вдосконалення роботи в галузях фінансового управління та публічних закупівель доповіли голови Новоселицької громади Марія Нікорич та Коропської громади Володимир Куніцин.

Захід проходив в рамках Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Новоселицька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

121 перегляд0 коментарів