• Пресслужба

Відбулася серпнева конференція педагогів Новоселицької і Мамалигівської ОТГ

Сьогодні проведено серпневу конференцію педагогічних працівників закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської ОТГ: «Тренди розвитку освіти Новоселицької та Мамалигівської ОТГ: реалії та перспективи»Участь в роботі конференції взяли керівники закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської об’єднаних територіальних громад. Це було підсумкове зібрання керівників, якому передувала низка онлайн – заходів: методичні зустрічі з вчителями – предметниками, наради із заступниками директорів, Батьківський форум за участі представників батьківських комітетів та голів профкомів закладів освіти. В роботі конференції взяли участь голова ОТГ Марія Нікорич, заступник Мамалигівського сільського голови Володимир Антончук, голова райкому профспілки працівників освіти та науки Лілія Єремейко.

Основний акцент зустрічі зроблено на організацію освітнього процесу в закладах освіти в умовах пандемії, пов’язаної з поширенням короновірусної інфекції COVID – 19.

Заклади освіти Новоселицької та Мамалигівської ОТГ отримали іменні таблички «Гордість громади» за роботу в різних напрямках освітньої діяльності.

Щоб ще пережити усі кращі хвилини історії, які були в освіті громад протягом 2019-2020 навчального року, керівникам закладів освіти та почесним гостям було подаровано Книгу-бренд освіти Новоселицької та Мамалигівської ОТГ за 2019-2020 н.р.

На завершення зі словами вдячності до усіх присутніх звернулася начальник відділу освіти апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Аделіна Руснак.

60 перегляд
Герб Новоселиці
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon