top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбулася сесія Новоселицької міської ради міської територіальної громади VІІІ скликання

Оновлено: 26 лист. 2021 р.

Своїм рішенням депутати внесли зміни до Регламенту Новоселицької міської ради міської територіальної громади VІІІ скликання, затверджено звіти про виконання фінансових планів КНП «Промінь здоров’я» та КНП «Новоселицька лікарня» за ІІІ квартал та 9 місяців 2021 року та внесено зміни до Програми підтримки матеріально-технічної бази закладів охорони здоров`я розташованих на території Новоселицької ОТГ і надання фінансової допомоги для лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2020-2021 роки.


Також внесено зміни до фінансового плану КНП «Новоселицька лікарня» Новоселицької міської ради, до міського бюджету на 2021 рік, а також до структури КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області, затверджено Положення про спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства, до Посадового складу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новоселицької міської ради.

Депутати прийняли рішення «Про обрання другої пріоритетної послуги в Новоселицькій МТГ (в рамках Програми «DOBRE»)». Нею обрано вуличне освітлення населених пунктів громади.

Відтепер КУ «Центр надання соціальних послуг» опікуватиметься його директор - Діна Гульпак. Своїм рішенням депутати призначили її на посаду на умовах строкового трудового договору строком на п’ять років.

Розглянуто низку питань щодо майна комунальної власності, його оренди та оперативного управління, заяви громадян із земельних питань. Прийнято відповідні рішення.

Участь у роботі сесії взяв голова Чернівецької районної ради Руслан Домніцак.

108 переглядів0 коментарів