• Пресслужба

Відбулася сесія Новоселицької міської ради ОТГ

На початку сесії депутати зачитали депутатські запити і звернення, які стосувалися, зокрема, скасуван¬ня плати за транспортування газу (відповідне звернення буде направлено до Кабінету міністрів України), ремонту вулиці Привокзальної та підключення будинків жителів цієї ж вулиці до центральної каналізації, встановлення вуличного освітлення на ділянці автодороги між м.Новоселиця та с.Строїнці. Депутатські звернення скеровані для вивчення і пропозицій відповідним підрозділам виконкому міської ради.


Депутати заслухали звіт про виконання бюджету за 2019 рік. Затверджено звіт по доходах в сумі 181 177,8 тис. грн., по видатках - в сумі 169 400,4 тис. грн. Також внесено зміни до бюджету на 2020 рік.

Сесія затвердила Комплексну програму розвитку освіти Новоселицької об’єднаної громади на 2020-2024 роки. Прийнято рішення про створення опорного закладу Новоселицької ОТГ на базі Новоселицької ЗОШ №3. Згідно рішення, Строїнецький НВК стане філією опорного закладу. Реформування школи розпочнеться по завершенні навчального року. З наступного року, згідно поданих на конкурс документів, статус опорного закладу може набути і Новоселицька гімназія.

Найдискусійнішим питанням став розгляд звернення Тарасівецької сільської ради щодо приєднання до Новоселицької ОТГ. Перед депутатами виступив сільський голова Тарасівців Ігор Кохал, який аргументував звернення бажанням жителів села, а також попередніми рішеннями обласної влади, де Тарасівці розглядалися як частина Новоселицької громади. Натомість в проєкті перспективного плану, поданому Чернівецькою ОДА на затвердження Кабінету міністрів, село пропонують приєднати до Ванчиковецької ОТГ, проти чого, за словами Кохала, виступають і жителі Тарасівців, і ванчиківчани. Також він зазначив, що Тарасівці не стануть тягарем для громади, оскільки мають чималі бюджетні надходження. Втім, депутати звернули увагу на те, що, згідно того ж плану, до Новоселицької ОТГ мають доєднати Динівці, Малинівку, Довжок і Берестя, що і без Тарасівців стане великою проблемою. Після тривалого обговорення на голосування поставили лише одну пропозицію - відкласти розгляд звернення. Прийняли рішення знову розглянути звернення після того, як Кабінет міністрів ухвалить остаточний перспективний план формування ОТГ у Чернівецькій області. Депутати розглянули і прийняли рішення з низки земельних питань.

У роботі сесії взяли участь заступник голови обласної ради Віталій Мельничук та депутат обласної ради Олег Мельничук.

0 перегляд
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon