top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбулася ІІІ сесія Новоселицької міської ради VІII скликання

Сесія внесла зміни до структури, загальної чисельності апарату виконавчого комітету, закладів культури та МПО Новоселицької міської ради. Прийнято план роботи міської ради на І півріччя 2021 року, Програму відзначення державних, регіональних, місцевих та професійних свят, ювілейних, знаменних та пам’ятних дат, заохочення за заслуги перед Новоселиччиною, здійснення представницьких та інших заходів на 2021-2025 роки.


Сесією внесено зміни до складу комісії з проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та перевезення твердих побутових та негабаритних відходів на території Новоселицької міської ради.

Відбулося голосування щодо призначення старости с. Зелений Гай. Жоден з кандидатів - а ні Дмитро Лакуста, а ні Олександр Литвин - не набрав необхідної кількості голосів. Внесено зміни до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Новоселицької міської ради, до складу виконкому увійшли староста с. Малинівка Ігор Карунту та представник с. Довжок (яке не має власного старостату) підприємець Віктор Дутка.

Прийнято рішення про передачу Топорівській сільській територіальній громаді нежитлової будівлі (філіалу) музичної школи, створено комунальні установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської ради, «Клуб села Довжок».

У звязку із утворенням Чернівецького району Чернівецької області внесено відповідні зміни у найменування та затверджено Статути в новій редакції Комунальних установ: "Центр професійного розвитку педагогічних працівників", «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр", «Дитячо-юнацька спортивна школа», всі навчально-виховні заклади, клубні заклади та будинки культури міста Новоселиця та сіл громади.

Сесія затвердила акти приймання-передачі оперативне управління закладів освіти Новоселицької міської ради, прийнято рішення "Про передачу в оперативне управління та на баланс відділу освіти Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області закладів освіти комунальної власності територіальної громади Новоселицької міської ради та визначення уповноваженого органу".

Затверджено Положення про громадське пасовище (сіножаті) на території Новоселицької міської територіальної громади, а також про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення визначених рішенням міської ради земельних ділянок зі зміною цільового призначення для громадських пасовищ на території Новоселицької міської територіальної громади.

Прийнято низку рішень щодо оренди та передачу у приватну власність земельних ділянок на території Новоселицької міської територіальної громади, низку рішень з питань землеустрою.

182 перегляди0 коментарів