top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбулася IV сесія Новоселицької міської ради 8-го скликання

Про виконання міського бюджету за 2020 рік відзвітувала начальник фінансового відділу Наталія КІцак.


Рішенням сесії внесено зміни до міського бюджету на 2021 рік.

Також прийнято рішення «Про внесення змін до Програми підтримки матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я розташованих на території Новоселицької ОТГ і надання фінансової допомоги для лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворінь на 2020-2021 роки», затверджено Комплексну Програму розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька лікарня» та внесено зміни до фінансового плану цієї установи.

Прийняті рішення щодо змін до посадового складу комісії з питань ТЕБ та НС, складу конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання-виконавців послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових будинках міста Новоселиця.

Сесією внесено зміни до Статуту КУ «Центр позашкільної освіти», затверджено типову форми контракту з директором КУ «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» Новоселицької міської ради. Також затверджено акти приймання-передачі майна відділу освіти Новоселицької районної державної адміністрації.

Прийнято низку рішень щодо оренди комунального майна Новоселицької міської ради.

Сесія прийняла рішення про внесення змін до структури апарату виконавчого комітету міської ради. Цим рішенням, зокрема, передбачено посаду заступника голови міської ради, який опікуватиметься гуманітарним напрямком та питаннями міжнародної діяльності. Рішенням месії на цю посаду призначено депутата міської ради Руслана Майданського.

Участь в роботі сесії взяли депутати Чернівецької обласної ради Олександр Шкурідін та Володимир Мороз.

164 перегляди0 коментарів