top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбулися громадські слухання з обговорення проєкту бюджету громади-2022

У Новоселицькій міській раді вперше відбулися громадські слухання з обговорення проєкту бюджету міської ради на 2022 рік.Участь в обговоренні взяли представники та керівники закладів освіти, охорони здоров’я, культури, інших бюджетних та комунальних установ, податкових органів: начальник Новоселицького відділу ГУ ДПС у Чернівецькій області Яна Габовда та начальник Новоселицької ДПІ Анжела Паскар.

Керівниця фінансового відділу апарату виконкому Наталія Кіцак доповіла про виконання бюджету у поточному році та основні положення проєкту бюджету на 2022 рік. Міський голова Марія Нікорич окремо зупинилася на тому, що вдалося зробити за рахунок додаткових субвенцій у 2021 році (будівництво спортивних та дитячих майданчиків, ремонт даху залу дзюдо, реконструкцію окремих об’єктів у міському парку, поліпшення матеріальної бази закладів освіти тощо), розповіла про законодавчі нововведення, що впливають на формування бюджету-2022, основні джерела находжень та напрямки витрат, роботу, яку веде міська рада для збільшення надходжень та економії коштів.

Присутні поставили питання щодо майбутнього бюджету та внесли низку пропозицій, які будуть враховані при формуванні остаточного варіанту проєкту бюджету перед винесенням на розгляд сесії.

Проєкт рішення міської ради «Про міський бюджет Новоселицької міської ради на 2022 рік» в повному обсязі будуть розміщені на офіційному сайті Новоселицької міської ради www.novoselica.cv.ua в розділі «Бюджет».

Після слухань закладам освіти громади передали придбаний спортивний інвентар.

142 перегляди0 коментарів