top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбулися установчі збори Молодіжної ради Новоселицької громади

Відбулися установчі збори Молодіжної ради Новоселицької громади, на яких було сформовано Молодіжну раду з 26 представників громади віком від 14 до 35 років, які виявили бажання взяти участь у роботі цього дорадчого органу.


Членів молодіжної ради ІІ-го скликання привітала міський голова Марія Нікорич. Відбулися вибори керівного складу Молодіхної ради. Головою обрано Вікторію Вакарчук (працює заступником директора ЗЗСО №3, м. Новоселиця), заступником - Сергія Рябко (керівник народного ансамблю, директор школи танцю "Букурія", с. Динівці), секретарем – Мирославу Луник (учениця 11-го класу Маршинецького НВК). Також рішенням ради затверджено Регламент роботи Молодіжної ради, склад постійних комісій та обговорені напрямки роботи.

Вже 22 липня, з ініціативи Молодіжної ради, у Новоселиці відбудуться заходи до Дня друзів. Ваші пропозиції, ідеї дуже чекать на Фейсбук і Інстаграм сторінкаг МР.

"Молодіжна ради - це голос молоді, яка бере участь у прийнятті рішень громади. І ми дуже хотіли б, щоб він звучав голосно та впевнено. Запрошуємо усіх ініціативних, креативних, молодих людей, які мають бажання зробити щось корисне і цікаве, до співпраці та стати активістами Молодіжної ради Новоселицької МТГ. Дякуємо місцевому самоврядуванню за підтримку та сподіваємось на тісну комунікацію, розуміння та плідну роботу ", - зазначила обрана головою, до речі - вдруге, Вікторія Вакарчук.

52 перегляди0 коментарів