top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради, яке вела Новоселицький міський голова Марія Нікорич.


Так, виконкомом затверджено тариф на послуги теплопостачання; перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам Новоселицької МТГ та мають економічну, соціальну та екологічну користь для громади, по яких будуть організовані та проведені громадські роботи в 2022 році; затверджено умови продажу та інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі бані загальною площею 150,1 кв. м, що розташована за адресою: провулок Банний, 1, село Динівці, Чернівецький район, Чернівецька область та протокол Технічної ради по розгляду проєктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності.

Також встановлено опіку над дитиною-сиротою, взято під соціальний супровід сім`ю, яка опинилася в складних життєвих обставинах, затверджено протокол засідання комісії по вирішенню питань щодо звільнення окремих категорій осіб від плати за соціальні послуги та надання соціальних послуг за рахунок коштів міського бюджету відділенням соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради громадянам, які її потребують.

Члени виконкому обговорили бюджет громади на 2022 рік.

Члени виконкому прийняли рішенням «Про заборону застосування піротехнічних засобів на період святкування Новорічних та Різдвяних свят в Новоселицькій міській територіальній громаді» та обговорили організацію святкування Новорічних та Різдвяних свят в громаді.

А ще – виділено кошти для нагородження учасників фестивалю новорічно-різдвяних колядок та щедрівок і учасників фольклорно-етнографічного свята «Різдвяні зустрічі». Присвоєно нові адресні частини житловим будинкам у Новоселиці, Слободі, Малинівці. Розглянуто й обговорено ряд інших.

З усіх питань, що виносилися на розгляд виконкому прийнято відповідні рішення.

146 переглядів0 коментарів