top of page

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

Вів засідання заступник міського голови Сергій Арсеній. Головну увагу було приділено питанню щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради у 2019 році з якого інформувала начальник відділу організаційно-інформаційної роботи, розгляду звернень громадян, звітності, контролю та архівної справи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Тетяна Агратіна.

За її словами, впродовж 2019 року до виконавчого комітету Новоселицької міської ради надійшло 1414 письмових звернень громадян, з них 30 колективних заяв (в них 316 підписів). Найбільша кількість звернень надійшла від жителів міста – 390, найменша – від жителів Зеленого Гаю – 129 звернень. Найбільше жителів громади турбують питання землекористування, соціального захисту та комунального господарства.

У 2019 році вирішено позитивно 1353 звернення громадян, надано роз’яснення – 61.

Члени виконкому затвердили план основних заходів цивільного захисту на 2020 рік, проєктно-кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Рокитне» та «Капітальний ремонт частини приміщень ЦНАП по вул.Центральній, 37 м. Новоселиця Чернівецької області», схеми санітарного очищення м. Новоселиця та с. Маршинці комунальним підприємством «Новоселицька міська тепломережа на 2020-2021 роки» та ряд інших питань з яких прийнято відповідні рішення.

6 переглядів0 коментарів