top of page

Відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради

Оскільки проведення у подальшому засідань виконавчого комітету в дистанційному режимі вимагає внесення змін до Регламенту, засідання пройшло у залі засідань міськради із дотриманням карантинних вимог.

Тож першим прийнятим рішенням було внесення відповідних змін до Регламенту виконавчого комітету Новоселицької міської ради. Також внесено зміни та доповнення до рішення «Про проведення місячників санітарної очистки і благоустрою населених пунктів об’єднаної територіальної громади», оскільки проведення подібних заходів під час карантинних обмежень не є можливим, місячник буде проведено пызныше,

відповідно до діючого законодавства.

Прийнято рішення щодо проведення капітального ремонту внутрішньої вбиральні Новоселицької гімназії, поточного ремонту окремих вулиць у селах Рокитне, Котелеве, Рингач, Слобода, Маршинці, капітального ремонту ділянки тротуару у с. Маршинці, відновлення частини зливової каналізаційної мережі та поточний ремонт автомобільної дороги по вул. Привокзальна м. Новоселиця, вулиць Кремльова, Чернівецька та Шкуматових м.Новоселиця.

Також прийнято рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям Новоселицької ОТГ, які цього потребують, згідно поданих заяв.

Члени виконкому обговорили заходи щодо дотримання карантинних вимог під час проведення Пасхальних свят у м. Новоселиця та населених пунктах ОТГ.

222 перегляди0 коментарів