top of page
  • Фото автораПресслужба

Відбулося обговорення результатів опитувань за системою DOBRE

Відбулося обговорення результатів опитувань мешканців громад щодо якості послуг з використанням автоматизованої системи DOBRE.


Щодо здобутого досвіду під час проведення опитування учасникам он-лайн-конференції розповів заступник голови Новоселицької міської ради Руслан Майданській. Обговорено проблемні питання під час формування анкети, вибірки, методологія, щодо формулювання анкетних питань, час, що витрачається на опитування кожного респондента. Проведено порівняння кількості активних громадян, котрі бажають взяти участь в опитуванні, як уникнути гендерної нерівності під час проведення опитувань. Як правильно «читати» результати та підготовити звіт за проведеним опитуванням тощо.

Результатом обговорень стане оцінка переваг і недоліків системи, пошук шляхів покращення.

Захід відбувся за підтримки Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Новоселицька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

11 переглядів0 коментарів