• Пресслужба

Відбулося позачергове засідання комісії з надзвичайних ситуацій

Під головуванням міського голови – голови комісії з питань ТЕБ та НС Марії Нікорич 6 березня 2020 року в актовій залі Новоселицької міської ради ОТГ відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.


На порядку денному комісії - питання «Про стан епідемічної ситуації в населених пунктах Новоселицької міської ради ОТГ спричиненої коронавірусом 2019-nСoV»

В результаті роботи прийнято рішення про призупинення навчального процесу в освітніх закладах Новоселицької міської ради ОТГ. Рекомендовано керівникам закладів дошкільної освіти «Дзвіночок» та »Ясне Сонечко» м.Новоселиця, а також Маршинецькому НВК (дошкільний підрозділ) спільно з батьківськими комітетами прийняти рішення про припинення виховного процесу. Обмежено проведення масових заходів в населених пунктах Новоселицької міської ради ОТГ.

Перевізникам всіх форм власності, які проводять свою діяльність на території громади, з метою недопущення поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій, в тому числі спричиненої коронавірусом 2019-nCoV рекомендовано проводити відповідні дезінфекційні заходи у транспортних засобах.

206 перегляд0 коментар
Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon