top of page

Відбулося позачергове засідання комісії з надзвичайних ситуацій

Під головуванням міського голови – голови комісії з питань ТЕБ та НС Марії Нікорич 6 березня 2020 року в актовій залі Новоселицької міської ради ОТГ відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.


На порядку денному комісії - питання «Про стан епідемічної ситуації в населених пунктах Новоселицької міської ради ОТГ спричиненої коронавірусом 2019-nСoV»

В результаті роботи прийнято рішення про призупинення навчального процесу в освітніх закладах Новоселицької міської ради ОТГ. Рекомендовано керівникам закладів дошкільної освіти «Дзвіночок» та »Ясне Сонечко» м.Новоселиця, а також Маршинецькому НВК (дошкільний підрозділ) спільно з батьківськими комітетами прийняти рішення про припинення виховного процесу. Обмежено проведення масових заходів в населених пунктах Новоселицької міської ради ОТГ.

Перевізникам всіх форм власності, які проводять свою діяльність на території громади, з метою недопущення поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій, в тому числі спричиненої коронавірусом 2019-nCoV рекомендовано проводити відповідні дезінфекційні заходи у транспортних засобах.

206 переглядів0 коментарів