top of page
  • Фото автораПрес-служба

Відкрито Інтеграційний простірУ Новоселицькому ліцеї №1 відкрили інтеграційний простір для жінок громади, створений у рамках проєкту «Гендерно чутлива інклюзія осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні в Україні», що втілюється Асоціацією демократичного розвитку в партнерстві зі структурою ООН Жінки.

Реалізація цього проєкту дуже важлива, оскільки його ініціатором виступила Асоціація демократичного розвитку в партнерстві зі структурою ООН Жінки, яка працює з дітьми з інвалідністю та їхніми родинами, пропонуючи найнеобхідніші рішення.

Тож важливо було створити атмосферу, де і дорослі, і діти відчують, що їм раді, готові прийти на допомогу і вони у безпеці.

- Завдяки партнерам вдалося облаштувати ще один куточок комфорту, де діти і дорослі з різними можливостями зможуть знайти допомогу, розуміння і пораду, - зазначила міський голова Марія Нікорич під час виступу. - Це буде затишний куточок для тих, кому раптом знадобиться психологічна допомога, спокій, тиша, відновлення сил, навіть звичайна приватна бесіда. А також – місце зустрічі однодумців та місце для творчої реалізації та особистого зросту.

У відкритті Інтеграційного простору взяли участь представники команди проекту – керівниця проекту Ірина Кулик та голова ГО «Асоціація демократичного розвитку» Анна Ніколєнко-Баєва та новосельчанка Ірина Аіфтінке, яка виступила у ролі консультанта, під час облаштування простору.

10 переглядів0 коментарів