top of page
  • Фото автораПресслужба

«Вільні творити майбутнє»

З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, сьогодні, 19 листопада, у Новоселиці відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченко.


Цьогоріч відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи відбувається під гаслом «Вільні творити майбутнє».

Таке гасло символізує зв’язок чотирьох знаменних віх національної історії – Української революції 1917–1921 років, Помаранчевої Революції 2004 року, Революції Гідності 2013–2014 років та нинішнього героїчного захисту громадянами України незалежності та територіальної цілісності своєї держави, геополітичного вибору українського народу.

У покладанні взяли участь представники органів місцевого самоврядування, трудових колективів, громадськість міста. До присутніх звернулась голова Новоселицької громади Марія Нікорич

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, а також всіх оборонців України, які загинули захищаючи рідну землю.

Відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада – у день початку Помаранчевої революції у 2004 році і Революції Гідності у 2013 – знаменує день єдності українців та їх готовність відстоювати цілісність і незалежність своєї країни, пам’ятати усіх, хто боровся за вільну Україну у різні часи, а також реалізувати своє право самим визначати майбутнє, вірити в себе і здатність перемагати.

60 переглядів0 коментарів