top of page
  • Фото автораПресслужба

В Новоселицькій громаді реалізовуватимуть проєкт навчання комп'ютерній грамотності

В Новоселицькій громаді реалізовуватимуть проєкт навчання комп'ютерній грамотності для жінок соціально вразливих категорій населення.


У залі засідань Новоселицької міської ради відбулася зустріч експерток ООН Жінки з представниками Новоселицької громади. Зустріч проходила в рамках впровадження проєктного компоненту який спрямований на надання гендерно чутливої відповіді на COVID-19 у пілотних областях і громадах.

Оскільки Новоселицька громада також є пілотною у впровадженні спільного проєкту ООН Жінки та Мінрегіону, в громаді також планується реалізація проєктного компоненту, який полягає у навчанні цифровій грамотності жінок соціально вразливих категорій населення. Детальну презентацію провели проєктна спеціалістка Лілія Попович та проєктна координаторка Уляна Біла. Він полягатиме у створенні на базі бібліотек і клубних установ громади центрів навчання основам комп'ютерної грамотності. Для цього бібліотекарі та клубні працівники громади візьмуть участь у тренінгах, крім того в рамках проєкту буде надано необхідну для його реалізації оргтехніку.

110 переглядів0 коментарів