top of page

В Новоселицькій ОТГ обмежать торгівлю на ринках та масові заходи

Під головуванням міського голови – голови комісії з питань ТЕБ та НС Марії Нікорич 13 березня 2020 року в актовій залі Новоселицької міської ради ОТГ відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.


На порядок денний комісії було винесено питання «Про стан епідемічної ситуації в населених пунктах Новоселицької міської ради ОТГ спричиненої коронавірусом 2019-nСoV»

На виконання протоколу №9 від 13 березня 2020 року обласної комісії ТЕБ та НС було прийнято рішення про тимчасове призупинення роботи всіх ринків на території Новоселицької міської ради ОТГ в тому числі ПП »Новоселицький міський ринок» за виключенням торгівлі продовольчими товарами.

Також звернуто увагу на проведення роботи щодо подворового обходу на відповідній території населених пунктів громади з метою роз’яснювальної роботи щодо заходів забезпечення не поширення хвороби спричиненою коронавірусом, виявлення осіб, які приїхали з країн вразливими на коронавірус і відповідного їх обліку.

Виконком Новоселицької міської ради ОТГ звертається до мешканців громади з проханням дотримуватисяправил, які покликані запобігти погіршенню епідемічної ситуації. Якщо ви захворіли – побудьте вдома, в разі потреби зверніться до лікаря. Обмежте себе щодо відвідання заходів і місць, де може бути велика кількість людей, уникайте масових заходів, будьте обережні в громадському транспорті. Якщо ви приїхали з країн, які є вразливими на коронавірус - дотримуйтесь правил самоізоляції.

2 319 переглядів0 коментарів