• Пресслужба

В Новоселиці відкрили громадський простір під відкритим небом

Нова локація, оформлена за найновішими трендами, з габіонними лавицями і квітниками, сподіваємось стане однією з «родзинок» центру громади і улюбленим місцем матусь, які доглядають за маленькими дітками, - на зручних лавицях можна відпочити.

Вона точно стане місцем молодіжних тусовок – тут для них безкоштовний Інтернет-зв’язок. І – місцем для пленерів учнів художньої школи – кленовий парк дуже мальовничий, надто восени. Ця локація – своєрідна дипломна робота новоселиччанок-випускниць Академії жіночого лідерства, які розробили проєкт "Коворкінг простір під відкритим небом".

Імпровізоване новосілля справили в обідню пору, зігріті ласкавим промінням осіннього сонця, яке сьогодні не скупиться на тепло. Проєкт представили Світлана Скрикуляк, керівниця Агенції економічного розвитку та транскордонної співпраці, яка імплементує його за підтримки Новоселицької міської ради. Небайдужим новоселиччанкам подякувала голова Новоселицької МТГ Марія Нікорич.

Після гарячого чаю і смачних тістечок відбувся тренінг на тему "Психологія особистісного розвитку. Стресостійкість в реаліях сьогодення", який провела Тетяна Куцин. Вельми цікаво і пізнавально.

Розійшлися гості з подарунками від авторок проєкту –червоними кульками-сердечками.Як пояснила пані Скрикуляк – це на знак вдячності АЖЛ, Українському Жіночому фонду і програмі «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» за можливість створити таку локацію в Новоселиці.

91 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Який документ повинен надати приватний підприємець – платник єдиного податку на вимогу покупців

Який документ повинен надати приватний підприємець – платник єдиного податку на вимогу покупців за продані товари, якщо він має право не використовувати РРО? У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій