top of page
  • Фото автораПресслужба

В Новоселиці відкрили громадський простір під відкритим небом

Оновлено: 14 лют. 2022 р.

Нова локація, оформлена за найновішими трендами, з габіонними лавицями і квітниками, сподіваємось стане однією з «родзинок» центру громади і улюбленим місцем матусь, які доглядають за маленькими дітками, - на зручних лавицях можна відпочити.

Вона точно стане місцем молодіжних тусовок – тут для них безкоштовний Інтернет-зв’язок. І – місцем для пленерів учнів художньої школи – кленовий парк дуже мальовничий, надто восени. Ця локація – своєрідна дипломна робота новоселиччанок-випускниць Академії жіночого лідерства, які розробили проєкт "Коворкінг простір під відкритим небом".

Імпровізоване новосілля справили в обідню пору, зігріті ласкавим промінням осіннього сонця, яке сьогодні не скупиться на тепло. Проєкт представили Світлана Скрикуляк, керівниця Агенції економічного розвитку та транскордонної співпраці, яка імплементує його за підтримки Новоселицької міської ради. Небайдужим новоселиччанкам подякувала голова Новоселицької МТГ Марія Нікорич.

Після гарячого чаю і смачних тістечок відбувся тренінг на тему "Психологія особистісного розвитку. Стресостійкість в реаліях сьогодення", який провела Тетяна Куцин. Вельми цікаво і пізнавально.

Крім того, Ракоча Майя, як начальник відділу економічного розвитку та членкиня робочої групи з МЕР висловила думку, що в такому неформальному становищі, буде безперечно більше можливостей розкрити потенціал жінок для занять бізнесом, власної підприємницької активності. Також вона розповіла про один із проектів МЕР - Створення центру креативної економіки «Маленький світ» в місті Новоселиця, який має на меті надавати інформаційно-консультативні послуги з питань започаткування, ведення та розвитку бізнесу, роз’яснення законодавства з питань праці та відповідальності за його порушення, то новостворене місце могло б стати одним із місць, де така послуга може надаватися час від часу

Розійшлися гості з подарунками від авторок проєкту –червоними кульками-сердечками.Як пояснила пані Скрикуляк – це на знак вдячності АЖЛ, Українському Жіночому фонду і програмі «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» за можливість створити таку локацію в Новоселиці.

106 переглядів0 коментарів