top of page
  • Фото автораПресслужба

В усіх закладах освіти працюють пункти допомоги

Новосельчани й новосельчанки хочуть бути корисними нашим захисникам, нашій перемозі.

Щодня з самого ранку до пізнього вечора працюють пункти прийому допомоги, розгорнуті в усіх закладах освіти Новоселиці і сіл громади. Як розповідають у ліцеї №1 (колишня гімназія), жителі міста і сіл громади активно приносять і звозять продукти харчування, засоби гігієни, постільну білизну, одяг. Усе це волонтери розсортовують, щоб передати на потреби армії та вимушених переселенців.

У ліцеї №2 вчительський колектив і небайдужі мешканки міста плетуть захисні сітки. І звертаються до новоселиччан з проханням принести ще рибальські сіті (бажано квадратиками від 5 до 10 сантиметрів, хоча згодиться будь-яка). Матеріал для роботи поки що є, але не завадить костюмна тканина пісочного або кольору хакі.

У Новоселицькому ліцеї №3 ведуть роботу під гаслом «Допоможи ЗСУ». Для наших захисників тут приймають теплий одяг, термобілизну, консервацію (тушковане м’ясо). А головне – медикаменти, зокрема знеболювальні, противірусні ліки тощо.

Наші захисники виявляють небачену мужність і хоробрість. Вони тримають для нас мирне небо. Давайте допоможемо їм наблизити нашу перемогу!

31 перегляд0 коментарів