top of page

Голова ОТГ Марія Нікорич взяла участь у зустрічі з керівництвом поліцейських підрозділів

Під час зустрічі начальник Управління превентивної діяльності Святослав Кішлар розповів про заходи які проводить поліція для забезпечення попередження правопорушень та зазначив, що на території Чернівецької області відкрито 16 поліцейських станцій 7 з яких на території ОТГ.


Де діють такі станції, зменшилися випадки правопорушень та покращилося реагування на звернення громадян. Співпраця з населенням, територіальними громадами та громадськими об'єднаннями є пріоритетним для поліції.

Також заступник начальника управління превентивної діяльності Юрій Телегуз ознайомив представників громад з «Програмою безпеки». Концепція вказаної програми полягає у тому, що поліція працює враховуючи думку громади щодо проблем безпеки та порядку. Натомість для ефективності функціонування вказаної програми має відбуватись постійна взаємодія правоохоронців з громадою заради спільного безпечного простору.


Слід також зазначити, що наразі Національною поліцією України запроваджений проект «Поліцейський офіцер громади». Проект передбачає підвищення якості послуг що надаються поліцією громадянам, ефективнішим буде попередження злочинності, розбудовуватиметься взаємна довіра між населенням і поліцією.

39 переглядів0 коментарів