top of page
  • Фото автораПресслужба

Депутати обговорили ситуацію, що склалася внаслідок стихійного лиха

Відбулося засідання сесії міської ради Новоселицької ОТГ.


Засідання вела міський голова Марія Нікорич. Перед початком роботи сесії депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників України на східних рубежах держави.

Загалом депутати розглянули понад чотири десятки питань порядку денного, більшу частину яких, традиційно, складали земельні питання. Депутати своїми рішеннями встановили ставки та пільги зі сплати місцевих податків і зборів на 2021 рік, внесли зміни до міського бюджету на 2020 рік: збільшили резервний фонд міського бюджету на 1 млн.грн та виділили 500 тис. грн. на поточний ремонт доріг, затвердили план роботи міської ради на друге півріччя нинішнього року, надали право Новоселицькому міському голові Марії Нікорич укладати строкові договори з директорами навчальних закладів Новоселицької міської ради, затвердили порядок надання в оренду земельних ділянок на території Новоселицької ОТГ та встановили розміри орендної плати за земельні ділянки. З усіх питань прийняли відповідні рішення.

Депутати обговорили ситуацію, що склалася у населених пунктах громади внаслідок паводка та зливових дощів і шквального вітру. На даний час встановлюється кількість

постраждалих домогосподарств, присадибних ділянок, посівних площ, підраховуються збитки.

Також депутати прийняли текст звернення до Президента України В. Зеленського, голови Верховної Ради України Д.Разумкова, голови депутатської фракції політичної

партії «Слуга народу» Д.Арахамії, прем’єр міністра України Д.Шмигаля щодо законопроєкт № 3679 від 18.06.2020, яким передбачається звільнення від сплати АТ «Укрзалізниця» земельного податку за землі залізничного транспорту, та висловили думку не звільняти від земельного податку АТ «Укрзалізниця».


128 переглядів0 коментарів